Epinė atomazga: visą mačą atsilikinėję „Nuggets“ su sirena nukovė „Warriors“

2022-02-17 08:45
Nuotr.: AP-SCANPIX

Denverio „Nuggets“ (33-25) fantastiniu stiliumi nukovė vienus iš Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lyderių.

Denverio klubas po tritaškio su sirena išvykoje 117:116 (25:33, 29:30, 24:23, 39:30) parklupdė „Golden State Warriors“ (42-17).

Likus 14,9 sekundės Monte Morrisas dvitaškiu išvedė „Nuggets“ į priekį (114:113), bet kitoje atakoje atsakymą rado Stephenas Curry (116:114).

Rezultatyvūs perdavimai 8

Išsigelbėjimui Denverio ekipa turėjo 5,9 sekundės ir kamuolys nukeliavo Jokičiui. Serbas sutraukė dvigubą gynybą ir pastebėjo krašte atsilaisvinusį Morrisą. Pastarasis su sirena nuginklavo varžovus.

Morrisas iki šių rungtynių nežaidė daugiau nei savaitę dėl traumos. Puikiai sugrįžusį žaidėją rūbinėje komanda pasitiko su vandens buteliais.

Denverio ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Jokičius, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 35 taškai (10/19 dvit., 3/5 trit., 6/9 baudų), 17 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai.

San Fransisko komandai Curry per 39 minutes pelnė 25 taškus (9/12 dvit., 1/7 trit., 4/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“ prieš rungtynes gražiai pagerbė Curry, Draymondą Greeną ir Andrew Wigginsą, kurie pateko į „Visų žvaigždžių“ rungtynes. Žaidėjams atminimo dovanas aikštės viduryje įteikė jų vaikai.

Šeimininkai nuo mačo pradžios atrodė solidžiau ir turėjo dviženklę persvarą (33:23). Saugų atstumą „Warriors“ išlaikė dar du kėlinius, bet reikalai pablogėjo paskutinėmis rungtynių minutėmis.

Likus 2,5 minutės šeimininkai turėjo 7 taškų pranašumą (113:106), bet „Nuggets“ suvertė 8 taškus be atsako ir po Morriso dvitaškio likus 15,9 sek. pirmą kartą išsiveržė į priekį.

Vėliau Curry pataikė dvitaškį, bet jo pastangas nustelbė pergalę su sirena išplėšęs Morrisas.

„Warriors“: Stephenas Curry 25 (9/12 dvit., 1/7 trit., 6 rez. perd.), Klay Thompsonas 16 (3/10 trit., 4 rez. perd.), Jordanas Poole'as 15 (4/7 dvit., 2/4 trit., 5 rez. perd.), Kevonas Looney 13 (5/8 dvit., 3/8 baud., 9 atk. kam.), Gary Paytonas (4/4 dvit., 6 per. kam.) ir Jonathanas Kuminga (2/2 trit.) po 12, Otto Porteris 10 (7 atk. kam.), Andrew Wigginsas 9 (3/7 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 35 (10/19 dvit., 3/5 trit., 6/9 baud., 17 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld., 39 naud.), Brynas Forbesas 22 (4/5 dvit., 4/7 trit.), Monte Morrisas 13 (2/4 trit., 6 rez. perd.), Aaronas Gordonas (5/11 dvit., 9 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Austinas Riversas (2/3 trit.) po 10, JaMychalas Greenas 9.