G lygoje – septyni tikslūs Sirvydžio tritaškiai per 23 minutes

2022-02-18 07:38
Nuotr.: 2021 Getty Images-SCANPIX
Nuotr. 2021 Getty Images-SCANPIX

JAV karjerą tęsiantis Deividas Sirvydis pasismagino G lygoje. Lietuvio tempiama Detroito „Motor City Cruise“ (13-4) pasiekė pergalę ir įtvirtino pozicijas Rytų konferencijos viršūnėje.

Detroito komanda namuose 132:120 (24:35, 31:32, 35:23, 42:30) įveikė Fort Veino „Mad Ants“ (7-10).

Sirvydis aikštėje praleido 23 minutes ir per jas tapo rezultatyviausiu komandos žaidėju. Lietuvio sąskaitoje – 25 taškai (2/3 dvit., 7/14 trit.), 6 atkovoti kamuoliai ir rezultatyvus perdavimas.

GM: 3

Puolėjui iš Lietuvos būnant ant parketo jo komanda įmetė 20 taškų daugiau nei varžovai. Tai geriausias rungtynių rezultatas.

Geriausiai Sirvydžiui talkino 22 taškus pelnęs ir 14 kamuolių atkovojęs Cheickas Diallo.

Svečių neišgelbėjo 40 pelnytų Justino Andersono taškų (7/11 dvit., 6/12 trit., 5/5 baud.). Jis dar atkovojo 12 kamuolių.