„Lietkabelio“ smūgį sugėręs Žibėnas: „Sunku emociškai“

Lukas Malinauskas
BasketNews žurnalistas
2022-02-19 20:54

Giedrius Žibėnas sunkiai priėmė kirtį Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalyje. 

Jo vadovaujamas Vilniaus „Rytas“ namų teritorijoje prie 4,6 tūkst. žiūrovų 80:82 dramatiškai krito prieš Panevėžio „Lietkabelį“ kovoje dėl vietos KMT finale. 

Būtent nuo sveikinimo Nenado Čanako kariaunai Žibėnas pradėjo savo žodį spaudos konferencijoje.

Fotogalerija

„Visų pirma privalau pasveikinti „Lietkabelio“ komandą, – pabrėžė Žibėnas. – Varžovai žaidė tikrai kovingai nuo pirmos rungtynių minutės iki pat pabaigos. Iš mūsų pusės labai nuviliantis pralaimėjimas. Sunku emociškai. Turime judėti toliau, rytoj laukia rungtynės. Šiandien rezultatą lėmė smulkios detalės: vienas atkovotas kamuolys, vienas niekieno kamuolys, vienas tritaškis nuo lentos, laisvas prametimas.“

„Rytas“ sekmadienį į kovą su „Šiauliais“ dėl KMT bronzos stos nuo 15.45 val. „Lietkabelio“ ir Kauno „Žalgirio“ mūšis finale startuos 19.15 val.

– Galingai pradėjote rungtynes, bet kodėl nepavyko išlaikyti iniciatyvos ir turėto pranašumo? – žurnalistai paklausė Žibėno.
– Dažnai taip būna. Nuo suolo kylantys žaidėjai neįėjo į rungtynes taip, kaip turėtų įeiti. Mes rungtynes pradėjome labai gerai, su gera energija. Norėjosi pridėti energijos nuo suolo, bet nesigavo. Turiu pabrėžti, kad neturiu nė vieno priekaišto žaidėjams – buvo agresija, energija, kova. Nė vienam žaidėjui neturiu jokio priekaišto. Galiu tai pasakyti drąsiai.

– Kiek sumaišties įnešė paskutinės minutės pasikeitimai, kai „Lietkabelis“ dėl COVID-19 neteko Džordže Gagičiaus, o jūs – Speedy Smitho?
– O „Lietkabeliui“? Aišku, jiems įnešė kažkokios sumaišties. Aišku, mums sumaišė kortas. Mes rytinėje treniruotėje dar turėjome Speedy Smithą. Tik po treniruotės sužinojome apie Džordže Gagičių, paskui tik po pietų sužinojome apie Speedy.

Nepadeda, bet mūsų darbas toks, jog turime adaptuotis, kiek įmanoma greičiau, ir priimti situaciją tokią, kokia ji yra. Tiesiog dirbti savo darbą. Tam mes čia ir esame. Tikrai negalime verkšlenti ir niekada neverkšlename, kad neturime kažkurio žaidėjo. Ir tikrai nedarysime to. Čia nėra priežastis.

– Lemiama ataka baigėsi Mindaugo Girdžiūno pražanga puolime. Ką buvote suplanavę?
– Mes norime, kad Mindaugas mestų išėjęs iš užtvaros. Esmė buvo jo tritaškis. Manau, jis turėjo išsimesti greičiau, neprireikiant papildomo driblingo.

– Laukia kova dėl bronzos. Ar netrūks motyvacijos?
– Rytoj tiesiog nėra plano B. Kaip gali trūkti motyvacijos? Esame profesionalai ir turime tai įrodinėti. Paverkšlenti ant peties... Paprasčiausiai mūsų nesupras niekas. Turime eiti ir kovoti. 

– Ką prognozuojate KMT finalui?
– Kovą. „Lietkabelis“ – tikrai gera komanda, jie pasiruošę kautis ir su mumis, ir su Kauno „Žalgiriu“. Tikiuosi gerų finalo rungtynių. 

Arno Butkevičiaus komentaras po rungtynių:

Kristupo Žemaičio komentaras po rungtynių:

Nenado Čanako komentaras po rungtynių:Rodyti komentarus

ryto problema kad jie visdar gyvena desimties metu senumo ivykiais nors jau seniai riba tarp vilniaus ir kitu lkl komandu yra labai plona. jei jie su kabeliu zaistu kaip su zalgiriu, neabejoju kad rezultatas butu kitoks. zibeno kalte tame kad nesugeba tiem vidutiniokam ikalt i galva kad tai jog jie papuole i sostines komanda nereiskia kad to pakanka laimet titulus.
2022-02-20
+7
Atsakyti
na ka eilinė nepavykusi titulo vagystė🤣🤣
2022-02-19
+18
Atsakyti
užuodžia paraką turbūt
2022-02-19
+16
Atsakyti

Komentuoti

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.