Kategoriškas „Žalgirio“ sprendimas: klubas nevyks žaisti į Rusiją

2022-02-24 17:35
Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Reaguodamas į pastaruosius įvykius Ukrainoje, kurią užpuolė Rusijos karinės pajėgos, Kauno „Žalgirio“ klubas priėmė sprendimą nevykti rungtyniauti į Rusiją, kurioje turėjo įvykti susitikimai su Maskvos CSKA ir Sankt Peterburgo „Zenit“ komandomis.

„Kaip ir buvome pranešę, inicijavome pokalbius su Eurolyga dėl susidariusios situacijos. Nors lyga visas aktualijas aptars rytoj popiet vyksiančiame posėdyje, nusprendėme, kad toks reagavimas yra per lėtas ir sprendimą priėmėme jau dabar – Kauno „Žalgiris“ nevyks į Rusiją, kurioje turėjo būti sužaisti dvejos reguliariojo sezono rungtynės.

Kalbėsime su Eurolygoje rungtyniaujančiais Vakarų Europos klubais ir siūlysime priimti bendrą sprendimą ne tik nežaisti rungtynių Rusijoje, bet ir iš viso boikotuoti rungtynes su visomis Rusijos komandomis“, – teigė Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

Pagal Eurolygos tvarkaraštį žalgiriečiams išvykos rungtynės su Maskvos CSKA yra numatytos kovo 25 d., o su Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda – balandžio 8 d.

Sprendimą neskristi į Rusiją paskutinę sekundę priėmė ir „Barca“. Jiems mačas su „Zenit“ Sankt Peterburge numatytas vasario 25 d., o su CSKA – vasario 27 d.

Visgi katalonai neatmeta galimybės į Rusiją išskristi penktadienį ir kol kas stebi situaciją.

Atšaukti ketvirtadienio rungtynes su CSKA Miunchene prašymą pateikė „Bayern“ klubas, o viena Vokietijos televizija paskelbė netransliuosianti šio susitikimo.Komentarai:

2 pralaimejimai daugiau ar maziau padeties nekeicia. As Zalgirio vietoj, iskart po nauju metu buciau nutraukes sezona EL arba leides zaist TIK jaunimui.
2022-02-24
-20
Atsakyti
Gali būti kad iš Rusijos pabėgę Grigonis, Gudaitis, Kuzminskas, Žukauskas, Juškevičius ir Maksvytis papildys Žalgiri, nes Rusijoje bankai užblokuoti, rublio kursas nebefunkcionuoja, eurolygoje neliko Rusijos komandų.
2022-02-24
+6
Atsakyti
Zalgiris teisingai daro. Ir jeigu Eurolygos vizija yra pralaukt biski, supeikti rusija bet toliau is ju pinigus imt ir leisti zaisti nu tai neziurekite tokio bestuburio krepsinio. Jei prades normaliai mazeti fanu nieko kito nebeliks Eurolygai kaip mesti juos lauk. Bet kur tau zmones bus vieningi. Mes jau matem ta pati dalyka 08 ir 14-ais. Paburnojo kaip blogai ir toliau gazprom reklamos Eurolygos rungtynese.
2022-02-24
+16
Atsakyti
moraliniai čempionai
2022-02-24
+12
Atsakyti
Nerealūs šaunuoliai. Čia eina kalba apie šimtus ir tūkstančius gyvybių, o ne sporto reikalus. Dabar laukiu kažko panašaus ir iš Lietuvos sportininkų, kurie atstovauja rusų klubams. Žiūrėsim ar svarbiau pinigai ar žmogiškosios vertybės.
2022-02-24
+40
Atsakyti
Idomiai
🏴 Bet negi galvoja kad ilgai tesis iki 25 tai dar toli
2022-02-24
-11
Atsakyti
Anonimas
Labai gerbiu
2022-02-24
+20
Atsakyti
Žalgirio fanas
Šaunuoliai!!! teisingai
2022-02-24
+19
Atsakyti
Kipras
Pagarba.
2022-02-24
+27
Atsakyti

Komentuoti

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.