„Real“ įklampinęs Zdovcas: apie ryte kilusią idėją ir tylą ant suoliuko

Lukas Malinauskas
BasketNews žurnalistas
2022-02-24 22:32

Jure Zdovcas ketvirtadienį buvo laimingiausias žmogus Nemuno saloje. Jo auklėtiniai užfiksavo kur kas geresnį praleistų taškų rezultatą, nei daug kartų minėtas skaičius 70.

Žaliai balti namuose 68:47 nukovė Madrido „Real“. Ispanams tai buvo antirekordinės rungtynės – iki šiol mažiausiai jie buvo įmetę 2010-11 m. sezone, kai į Šarlerua „Spirou“ krepšį sukrapštė 49 taškus.

Zdovcas nukėlė kepurę prieš savo žaidėjus ir patikino, kad pamatęs varžovų praradimus, jautė galimybę kautis dėl pergalės.

Fotogalerija

„Sveikinimai mano žaidėjams, sukūrėme gražų vakarą, – spaudos konferenciją pradėjo Zdovcas. – Ačiū fanams, kurie vis dar tiki mumis. Turėjau gerą jausmą prieš rungtynes. „Real“ ir mes turėjome sunkius savaitgalius, taurių finalus. Kai pamačiau, kad jie žais be Heurtelio, tikrai tikėjau, kad turime galimybę išlikti fiziškais visas 40 minučių.

Mano noras išsipildė, sužaidėme puikias rungtynes. Dažniausiai sužaisdavome ar tai trečią, ar ketvirtą kėlinį blogai. Dabar išlaikėme žaidimą nuo kėlinio iki kėlinio ir stengėmės išlaikyti pranašumą. Tai suveikė.“

– Treneri, „Real“ užfiksavo žemiausią taškų skaičių savo istorijoje. Kas suveikė šiandien gynyboje?
– Tai gan apgaulinga. Antroje pusėje jie turėjo laisvų metimų, bet nepataikė. Trečiąjį kėlinį jie pradėjo labai stipriai, o mes turėjome gal tik du taškus. Jie bandė žaisti su dviem iš toli pataikančiais aukštaūgiais, taip pat Llullas prametė daug metimų. Kontroliavome atkovotus kamuolius po metimų, o kitoje pusėje kažkiek įmetėme.

Bandėme ir Tylerį Cavanaugh penktoje pozicijoje, kad pagautume ritmą. Tai nėra taip veiksminga, bet svarbiais momentais mums padeda kažkiek išgyventi. Tikrai gera matyti, kaip mes žaidėme.

Taip pat šiandien ryte kilo mintis, kad „Real“ žaidžia labai aukštais penketais. Tad mums gali padėti Nielsas Giffey su Edgaru Ulanovu kartu penkete. Šiandien tai tikrai buvo gerai.

– Iškritus Mantui Kalniečiui, gynėjui linijoje liekate su Luku Lekavičiumi, Tai Websteriu ir Janiu Strelnieku. Ko tikitės iš šių vyrukų?
– Viskas veikė gerai. Svarbiausia – be traumų. Janis vis dar nėra pasiruošęs ir reikia kontroliuoti jo minutes. Kartais jį stumdome per 1-2 pozicijas. Manau, kad turime pakankamai ginklų, jei žaidėjai išliks sveiki.

– Ar yra aišku, kiek laiko negalės žaisti Kalnietis?
– Dar ne. Šiandien įvyko operacija, bet dar neturime oficialaus pranešimo.

– Šiandien neturėjote asistentų, šalia jūsų buvo komandos vadovas Mindaugas Kvedaras. Kokia jums tai buvo patirtis?
– Buvo tyloka (juokiasi). Treneriui lengva, kai viskas veikia. Kartais ir neveikia. Šiandien daugumoje situacijų viskas buvo gerai.Komentarai:


gal asistentai problema? :D ne jei rimciau, smagu siandien, zali laimejo, lt laimejo, del ukrainos kiek liudniau...
2022-02-24
+3
Atsakyti
bralukai
Kur buvo bjaurus bailys Fernandezas?
2022-02-24
Atsakyti

Komentuoti

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.