Debiutas neprisvilo: „76ers“ aprangą apsivilkęs Hardenas buvo šalia trigubo dublio

2022-02-26 07:54
Nuotr.: AP-Scanpix

Per mainus Brukliną palikęs ir prie Filadelfijos „76ers“ (36-23) prisijungęs Jamesas Hardenas pagaliau debiutavo naujoje komandoje.

Hardeno debiutas neprisvilo – „76ers“ Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) išvykos rungtynėse 133:102 (34:25, 31:24, 27:25, 41:28) nepasigailėjo Minesotos „Timberwolves“ (32-29).

Nugalėtojams Hardenas per 35 minutes pelnė 27 taškus (2/5 dvit., 5/7 trit., 8/9 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Rezultatyvūs perdavimai 12

Nuostabiai veikė Hardeno ir Joelio Embiido tandemas, o po kelių sėkmingų epizodų aikštėje tarp šio dueto matėsi natūralus džiaugsmas.

Embiidas buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, per 31 minutę pelnęs 34 taškus (7/13 dvit., 3/5 trit., 11/13 baud.). Jis taip pat atkovojo 10 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Mes nesame savanaudžiai, tiesiog norime laimėti, – apie savo duetą su Embiidu kalbėjo Hardenas. – Turime gerus vyrukus nuo perimetro linijos iki priekinės ir ateis geri dalykai. Mano darbas čia yra padėti kiekvienam individualiai.“

„76ers“ pirmajame kėlinyje spurtavo 15:0 (16:6) ir daugiau rungtynėse nebeatsilikinėjo.

Minesotos komandai Karlas-Anthony Townsas per 33 minutes pelnė 25 taškus (6/13 dvit., 2/6 trit., 7/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 25 (6/13 dvit., 2/6 trit., 7/7 baud., 7 atk. kam.), D'Angelo Russellas 21 (5/5 dvit., 2/7 trit., 5/5 baud.), Anthony Edwardsas 15 (4/7 dvit., 1/6 trit., 5 rez. perd.), Jadenas McDanielsas 10 (5/7 dvit.), Taureanas Prince'as 8 (2/5 trit.), Nazas Reidas 7.

„76ers“: Joelis Embiidas 34 (7/13 dvit., 3/5 trit., 11/13 baud., 10 atk. kam., 33 naud.), Tyrese'as Maxey 28 (10/13 dvit., 2/3 trit., 4 per. kam., 27 naud.), Jamesas Hardenas 27 (5/7 trit., 8/9 baud., 8 atk. kam., 12 rez. perd., 35 naud.), Matisse'as Thybulle'as 11 (7 atk. kam., 3 per. kam.), Isaiah Joe 8 (2/3 trit.).