Fultzo sugrįžime – „Magic“ pergalė prieš „Pacers“ ir Brazdeikio taškai

2022-03-01 07:00
Nuotr.: AP-SCANPIX

Orlando „Magic“ (15-47) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo antrąją pergalę paeiliui, o Ignas Brazdeikis po kurio laiko vėl pasirodė ant parketo.

Orlando klubas namie 119:103 (31:32, 24:24, 35:19, 29:28) įveikė buvusį Domanto Sabonio klubą, Indianos „Pacers“ (21-42).

Brazdeikis aikštėje praleido beveik 4 minutes ir per jas pelnė 2 taškus, realizuodamas dvitaškį ir pramesdamas tritaškį.

Rezultatyvūs perdavimai 1

NBA krepšininkas iš Lietuvos nežaidė nuo vasario 17-osios.

Pradedant trečiąjį kėlinį svečiai dar buvo priekyje (56:55), bet „Magic“ laimėta atkarpa 18:5 išsprendė rungtynių likimą dar prieš paskutinį ketvirtį – 82:67.

Didžiausia „Magic“ naujiena rungtynėse – Markelle'o Fultzo sugrįžimas po 14 mėnesių ant parketo.

2017-ųjų NBA naujokų biržos pirmasis šaukimas buvo ilgam iškrites iš rikiuotės dėl kryžminių kelio raiščių traumos, o sugrįžimo mače gynėjas per 16 minučių pelnė 10 taškų (5/7 dvit.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Žengęs į aikštę per daug nesileidau į apmąstymus, – sakė Fultzas. – Norėjau tiesiog išeiti ant parketo, atiduoti save ir pasimėgauti rungtynėmis. Buvo gera žaisti pirmąsias rungtynes po traumos ir vėl jausti sirgalių energiją bei užplūstantį adrenaliną.“

Orlando komandai Wendellis Carteris per 27 minutes pelnė 21 tašką (7/9 dvit., 1/1 trit., 4/6 baud.) ir atkovojo 12 kamuolių.

„Pacers“ gretose rezultatyviausi buvo per Sabonio mainus iš Sakramento atvykę gynėjai.

Tyrese'as Haliburtonas svečiams per 32 minutes surinko 23 taškus (4/6 dvit., 3/7 trit., 6/6 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus ir 6 klaidas.

Kito „Pacers“ naujoko, Buddy Hieldo sąskaitoje – 18 taškų (4/7 dvit., 3/6 trit., 1/1 baud.) ir 6 rezultatyvūs perdavimai per 34 minutes.

„Magic“: Wendellis Carteris 21 (7/9 dvit., 12 atk. kam.), Mo Bamba (5/10 dvit., 1/5 trit., 10 atk. kam.) ir Franzas Wagneris (5/8 dvit.) po 15, Jalenas Suggsas 14 (2/4 trit., 10 rez. perd.), R.J. Hamptonas 12 (2/4 trit.), Cole'as Anthony (2/7 dvit., 1/7 trit.) ir Gary Harrisas (2/6 trit.) po 11, Markelle'as Fultzas 10 (5/7 dvit., 6 rez. perd.).

„Pacers“: Tyrese'as Haliburtonas 23 (4/6 dvit., 3/7 trit., 6/6 baud., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kld.), Buddy Hieldas 18 (4/7 dvit., 3/6 trit., 6 rez. perd.), Jalenas Smithas 14 (3/6 trit., 8 atk. kam.), Duane'as Washingtonas (2/5 trit.) ir Goga Bitadze (2/3 trit., 2 blok.) po 11, Chrisas Duarte (4 kld.) ir Terry Tayloras (5 atk. kam.) po 7.

Kad Smithą gavo Pacers,tai kaip ir gerai.Bet žvelgiant plačiau,tai dar vienas aukštaūgis,kuris turės kažkaip tilpti aikštėje su Turneriu.Ir vėl pasigirs kalbos,kaip buvo ir su Saboniu.Dar ir Bitadze yra,tai po mainų Pacers galima sakyti įbrido į tą pačią upę.