Moranto karjeros naktis: sezono dėjimas, neįtikėtinas metimas ir taškų rekordas

2022-03-01 07:35
Nuotr.: AFP-Scanpix

Ja Morantas surengė karjeros pasirodymą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), o viską vainikavo Memfio „Grizzlies“ (43-20) pergalė.

Tenesio valstijos klubo krepšininkai savo aikštėje 118:105 (42:34, 26:24, 28:27, 22:20) susitvarkė su San Antonijaus „Spurs“ (24-38).

Memfio komandai Ja Morantas per 34 minutes pelnė 52 taškus (18/26 dvit., 4/4 trit., 4/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 4 kartus.

Rezultatyvūs perdavimai 2

52 taškai – Moranto karjeros rekordas NBA. Iki šiol rezultatyviausios jo rungtynės buvo paženklintos 46 taškų pasirodymu.

Morantas rungtynėse ne tik realizavo visus keturis tritaškius, bet ir atliko vieną įspūdingiausių metų dėjimų, kuomet antrajame kėlinyje peršoko 213 cm ūgio Jakobą Poeltlą ir sugrūdo kamuolį iš viršaus.

Dar vienas įspūdingas epizodas buvo užfiksuotas antrojo kėlinio pabaigoje. Stevenas Adamsas, likus 0,4 sekundės iki kėlinio pabaigos, atliko perdavimą per visą aikštę, o ketvirtį Mindaugo Timinsko stiliumi su sirena uždarė Morantas.

„Turėjo būti 50 pelnytų taškų, – po karjeros nakties apie įsimintiniausią epizodą sakė Morantas. – Esu dėkingas komandos draugams ir treneriams. Jie tiki manimi ir pasitiki, jog atliksiu geriausius sprendimus aikštėje.“

San Antonijaus ekipos gretose išsiskyrė Poeltlas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 16 taškų (8/11 dvit., 0/2 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

„Grizzlies“: Ja Morantas 52 (18/26 dvit., 4/4 trit., 7 atk. kam., 4 kld., 45 naud.), De'Anthony Meltonas 15 (2/5 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 4 kld.), Tyusas Jonesas 13 (5/8 dvit., 1/5 trit.), Kyle'as Andersonas 9 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Desmondas Bane'as (1/5 trit., 6 rez. perd.) ir Brandonas Clarke'as (4/6 dvit.) po 8.

„Spurs“: Lonnie Walkeris 22 (7/11 dvit., 2/7 trit.), Dejounte Murray 21 (7/16 dvit., 8 rez. perd., 3 per. kam.), Jakobas Poeltlas 16 (8/11 dvit., 10 atk. kam., 4 rez. perd.), Dougas McDermottas 14 (4/7 trit., 5 rez. perd.), Keldonas Johnsonas (3/8 dvit., 1/7 trit., 8 atk. kam.) ir Devinas Vassellas (3/8 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) po 10.

Dėjimas tai wow,taip kalė,kad net garsas per visą aikštę nuaidėjo,grynai,lyg būtų su plaktuku vinį įkalęs.O metimas tikrai Timinskiškas,tik kad Mindė įmetė per dar trumpesnį laiką,per 0,3 sek.Bet čia tik smulkmena,kas be ko.🙂