Be Thompsono likusi „Warriors“ neatsilaikė prieš Townso vedamą „Timberwolves“

2022-03-02 06:42
Nuotr.: FP - Scanpix

Tritaškių konkurso nugalėtojas Karlas-Anthony Townsas pelnė 39 taškus ir jo vedama Minesotos „Timberwolves“ (34-29) iškovojo antrą NBA pergalę paeiliui.

Minesotos klubas savo aikštėje 129:114 (34:27, 34:29, 28:31, 33:27) įveikė „Golden State Warriors“ (43-19).

San Fransisko komanda iš pastarųjų 8 rungtynių laimėjo vos 2 pergales.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapęs Townsas per 32 minutes pelnė 39 taškus (11/16 dvit., 3/6 trit., 8/11 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

San Fransisko ekipos gretose išsiskyrė Stephenas Curry, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 34 taškai (5/8 dvit., 5/16 trit., 9/9 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Iki ilgosios pertraukos Minesotos komanda susikrovė 12 taškų pranašumą (68:56), tačiau jau kitame kėlinyje svečiai iš San Fransisko spurtavo ir nukirpo deficitą (80:84).

Visgi lemiamą ketvirtį vėl geriau pradėjo namų komanda, kuri netrukus atstatė persvarą (99:87), o po kurio laiko ir įgijo rekordinį 21 taško pranašumą (123:102). Per likusį rungtynių laiką „Warriors“ stebuklo nesukūrė.

Ketvirtajame kėlinyje Taureanas Prince'as ir Juanas Andersonas susikivirčijo:

Abi komandos yra vienos daugiausiai tritaškių išsimetančios lygoje. Šiame susitikime Minesotos ekipa iš 40 tolimų metimų pataikė 16 (40 proc.), o „Warriors“ iš 45 susmeigė 13 (28 proc.).

San Fransisko komanda vertėsi be Klay Thompsono, kuris dėl ligos praleido jau antrąsias rungtynes iš eilės.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 39 (11/16 dvit., 3/6 trit., 8/11 baud., 9 atk. kam.), D'Angelo Russellas 22 (6/10 dvit., 2/7 trit., 7 rez. perd., 4 kld.), Malikas Beasley 20 (6/9 trit.), Taureanas Prince'as 11 (3 per. kam.), Patrickas Beverley 10 (2/7 trit., 7 rez. perd.), Nazas Reidas 9 (4/5 dvit.), Jadenas McDanielsas 8.

„Warriors“: Stephenas Curry 34 (5/8 dvit., 5/16 trit., 9/9 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Damionas Lee 15 (5/6 dvit., 6 atk. kam.), Gary Paytonas 14 (2/5 trit.), Jonathanas Kuminga 13 (4/7 dvit., 1/5 trit.), Andrewas Wigginsas (3/7 dvit., 2/6 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.) ir Jordanas Poole'as (4/6 dvit., 1/6 trit.) po 12.