Šaltakraujis Trentas baudų metimais nukovė išretėjusią „Nets“

2022-03-02 07:28
Nuotr.: RS - Scanpix

Mačo pabaigoje Gary Trentas be klaidų realizavo visus baudų metimus, o jo traukiama Toronto „Raptors“ (34-27) iškovojo sunkią pergalę NBA.

Toronto klubas namie 109:108 (32:25, 23:34, 26:30, 28:19) po dramatiškos kovos nugalėjo Bruklino „Nets“ (32-31) ekipą.

Bruklino komandai negalėjo padėti Kevinas Durantas, Kyrie Irvingas, Benas Simmonsas, Joe Harrisas ir Andre Drummondas.

Rezultatyvūs perdavimai 4

„Aš nežiūriu į turnyrinę lentelę, – po pralaimėjimo sakė LaMarcusas Aldridge'as, kurio komanda Rytų konferencijoje rikiuojasi aštunta. – Manau, kad tai daugiau apie mus. Turime pradėti laimėti.“

Rungtynių herojumi tapo Trentas. Jis per 39 minutes pelnė 24 taškus (3/8 dvit., 3/9 trit., 9/9 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Bruklino komanda spurtavo 12:2 (89:79), tačiau „Raptors“ netrukus atsitiesė ir perėmė rungtynių kontrolę (103:98).

Likus 50 sekundžių iki rungtynių pabaigos Sethas Curry išlygino rezultatą (103:103), o Trentas per likusį laiką išprovokavo 3 pražangas ir realizavo visus 6 baudų metimus, kurie padėjo minimalia persvara Toronto klubui išplėšti pergalę.

„Raptors“ komandai Scottie Barnesas per 41 minutę pelnė 18 taškų (8/12 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Bruklino ekipos naujokas Goranas Dragičius per 15 minučių pelnė 10 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 2/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Į Torontą grįžusį Dragičių nušvilpė sirgaliai, o jis juos ėmė tildyti:

„Raptors“: Gary Trentas 24 (3/8 dvit., 3/9 trit., 9/9 baud., 7 rez. perd.), Scottie Barnesas (8/12 dvit., 10 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Pascalis Siakamas (7/17 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.) po 18, Malachi Flynnas 15 (4/6 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), Khemas Birchas (5/7 dvit., 5 atk. kam.) ir Thaddeusas Youngas (2/3 trit.) po 11, Chrisas Boucheris 8 (6 atk. kam.).

„Nets“: Jamesas Johnsonas 19 (4/6 dvit., 3/5 trit.), Sethas Curry 18 (5/10 dvit., 2/6 trit., 6 rez. perd.), LaMarcusas Aldridge'as 16 (5/10 dvit., 9 atk. kam.), Camas Thomasas 11 (3/7 dvit.), Goranas Dragičius 10 (4/7 dvit.), Bruce'as Brownas (4/9 dvit., 7 atk. kam.) ir Blake'as Griffinas po 9, Patrickas Millsas (2/5 trit.) ir Nicolas Claxtonas (5 atk. kam., 3 blok.) po 8.