Traumos – lyg nebūta: Durantas galingai sugrįžo ant parketo

2022-03-04 07:22
Nuotr.: AP - Scanpix

Po kiek daugiau nei pusantro mėnesio pertraukos į aikštelę sugrįžęs Kevinas Durantas buvo sunkiai sulaikomas, tačiau jo vedama Bruklino „Nets“ (32-32) ekipa patyrė pralaimėjimą.

Steve'o Nasho auklėtiniai namuose 107:113 (35:23, 32:37, 27:18, 23:25) nusileido Majamio „Heat“ (42-22) krepšininkams.

KD per 35 minutes pelnė 31 tašką (8/14 dvit., 2/7 trit., 9/9 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir užsidirbo 4 asmenines pražangas.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Jis prieš tai nežaidė dėl kelio traumos.

„Jaučiausi puikiai, – apie sugrįžimą kalbėjo Durantas. – Su laiku mano žaidimas vis gerės, jausiuosi dar patogiau ant parketo. Vienu metu turėjau kiek per didelę apkrovą, tačiau su laiku tai susitvarkys. Jaučiausi solidžiai.“

Likus 5 minutėms iki mačo pabaigos dviženklį pranašumą turėjo „Heat“ (116:106), tačiau atkarpą surengę šeimininkai (11:3) po Duranto baudų likus 2 minutėms kvėpavo varžovams į nugaras (107:109).

Visgi pergalės Majamio ekipa iš rankų nepaleido: Durantas prametė, Bamas Adebayo pelnė dvitaškį (111:107), netrukus KD vėl buvo netikslus, o rungtynes baudomis įšaldė Tyleris Herro (113:107).

Majamio ekipos gretose išsiskyrė Adebayo, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 30 taškų (12/15 dvit., 6/8 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Nets“: Kevinas Durantas 31 (8/14 dvit., 2/7 trit., 9/9 baud., 4 rez. perd.), Bruce'as Brownas 21 (5/9 dvit., 3/4 trit.), Patrickas Millsas 14 (4/5 trit.), Goranas Dragičius 9 (3/7 dvit., 7 rez. perd.), Sethas Curry (2/7 trit.) ir Andre Drummondas (4/5 dvit.) po 8.

„Heat“: Bamas Adebayo 30 (12/15 dvit., 6/8 baud., 11 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.), Tyleris Herro 27 (7/14 dvit., 1/5 trit., 10/10 baud., 8 rez. perd.), Calebas Martinas 22 (5/6 dvit., 3/5 trit., 5 atk. kam.), Maxas Strusas 21 (6/12 trit., 5 atk. kam.).