Luka ir vėl demonstravo savo magiją, o „Mavs“ patiesė „Warriors“

2022-03-04 07:00
Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix

Luka Dončičius surengė dar vieną įspūdingą pasirodymą, o jo vedama Dalaso „Mavericks“ (38-25) ekipa iškovojo pergalę NBA lygoje.

Jasono Kiddo auklėtiniai savo aikštėje 122:113 (38:27, 30:27, 31:37, 23:22) įveikė „Golden State Warriors“ (43-20).

Siautėjęs Dončičius per 40 minučių pelnė 41 tašką (11/16 dvit., 4/10 trit., 7/9 baud.), atkovojo 10 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei 6 sykius suklydo.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie per pirmuosius du kėlinius susikrovė apčiuopiamą dviženklį pranašumą (68:54). Visgi „Warriors“ nepasidavė, atsakė spurtu ir po Moseso Moody tolimo šūvio likus 6,5 minutės iki rungtynių pabaigos išlygino rezultatą (104:104).

Rezultatyvūs perdavimai 9

Vedami Dončičiaus ir Spencerio Dinwiddie „Mavs“ atsakė atkarpa 11:4, tritaškį pridėjo Reggie Bullockas ir likus 2 minutėms komandas skyrė 7 taškai (118:111).

Per likusį laiką į šturmą „Warriors“ nepakilo ir triumfavo šeimininkai.

Prieš pat mainų terminą Dinwiddie su Daviu Bertaniu iš Vašingtono atvyko į Dalasą mainais už Kristapą Porzingį. Paklaustas apie rungtynių pabaigas su Dinwiddie, Luka šyptelėjo.

„Jūs patys viską matėte, net nereikia klausti. Jis buvo labai šaltakraujiškas, labai. Jis yra puikus žaidėjas. Nesu nustebęs, kad jis taip greitai tapo svarbiu krepšininku. Galvojau, kad adaptacija užtruks šiek tiek ilgiau, bet tikrai nesu nustebęs. Jis – puikus papildymas mūsų komandai“, – dėstė Luka.

Dinwiddie per 28,5 minutės surinko 17 taškų (4/7 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud.), atkovotą kamuolį ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Gynėjas 7 iš savo 17 taškų pelnė būtent ketvirtajame kėlinyje.

San Fransisko ekipos gretose išsiskyrė Jordanas Poole'as, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 23 taškai (5/6 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai ir 2 klaidos.

Stephenas Curry pridėjo 21 tašką, Klay Thompsonas – 16.

„Mavericks“: Luka Dončičius 41 (11/16 dvit., 4/10 trit., 7/9 baud., 10 atk. kam., 9 rez. perd., 6 kld.), Dorianas Finney-Smithas 18 (4/5 trit.), Spenceris Dinwiddie 17 (4/7 dvit., 2/4 trit., 7 rez. perd.), Jalen Brunson (4/8 dvit., 2/2 trit., 4 rez. perd.) ir Reggie Bullock (4/12 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.) po 14, Dwight Powell 13 (5/7 dvit., 8 atk. kam.).

„Warriors“: Jordan Poole 23 (5/6 dvit., 3/6 trit.), Stephen Curry 21 (4/10 dvit., 4/5 trit., 5 atk. kam., 9 rez. perd.), Andrew Wiggins 17 (6/14 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Klay Thompson 16 (4/9 dvit., 2/8 trit.), Moses Moody 13 (3/3 trit.), Kevon Looney (4/4 dvit., 9 atk. kam.) ir Jonathan Kuminga (2/4 trit.) po 8.