Fantastiškai metimus svaidęs „Olympiakos“ triumfavo Miunchene

2022-03-04 23:47
Nuotr.: imago images - Scanpix

Rezultatyviame Eurolygos mūšyje daugiau puolimo variantų atrado Pirėjo „Olympiakos“ (15-7).

Graikijos klubas išvykoje 98:88 (28:29, 22:24, 23:16, 25:19) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (12-10).

„Olympiakos“ tvirtina pamatus namų aikštės pranašumui atkrintamosiose. Dabar penktoje vietoje esantį „Anadolu Efes“ (12-8) keturiskart paeiliui laimėję graikai lenkia trimis pergalėmis.

Rezultatyvūs perdavimai 1

„Oly“ šiame mače pagerino savo sezono rezultatyvumo rekordą Eurolygoje. Prieš tai Georgio Bartzoko auklėtiniai buvo įmetę 93 taškus į „Armani Exchange“ krepšį.

Svečiai demonstravo fantastiškus pataikymo procentus: 76 proc. dvitaškių (26/34), 47 proc. tritaškių (9/19), 76 proc. baudų (19/25).

„Šiandien mūsų gynyba nebuvo gera, bet parodėme charakterį puolime, – po rungtynių kalbėjo Pirėjo komandos įžaidėjas Kostas Sloukas. – Tokia mūsų komanda, bet galime žaisti geriau.“

Kai iš turnyro buvo suspenduotos Rusijos komandos, „Bayern“ pasistūmėjo į 6 poziciją. Nuo 9 vietoje esančios Belgrado „Crvena Zvezda“ (9-12) ekipos vokiečius skiria trys pergalės.

Jau prieš kurį laiką apie Rusijos sukeltą karą Ukrainoje kalbėjęs „Bayern“ strategas Andrea Trinchieri rungtynėse skyrė dar vieną palaikymo žinutę. Visą mačą treneris vilkėjo marškinėlius, kuriuose užrašyta: „Sustabdykite karą“.

Pirmoje pusėje abi ekipos vadovavosi mentalitetu „geriausia gynyba – puolimas“. Miuncheno ekipa puikiai laidė tritaškius, kol svečius rungtynėse laikė Tyleris Dorsey.

Dorsey per pirmąsias 20 rungtynių minučių surinko 18 iš 50 savo komandos taškų. Tačiau pranašumo tai negarantavo (50:53).

Trečiajame kėlinyje „Olympiakos“ atkreipė dėmesį į braškančią gynybą, o dideliu kirčiu varžovams tapo ketvirtoji asmeninė Vladimiro Lučičiaus pražanga. Svečiai kaip mat tuo pasinaudojo (73:66).

Kertiniu rungtynių lūžiu tapo ketvirtojo kėlinio vidurys. Darruno Hilliardo tritaškis priartino šeimininkus (79:82). Tačiau Giannoulis Larentzakis smeigė tritaškį, dėjimą pridėjo Shaquille'as McKissicas ir svečių pranašumas išaugo iki 8 taškų likus 4 minutėms (87:79).

„Bayern“ dar bandė priešintis, bet visiškai entuziazmą palaužė Kosto Slouko ir Hassano Martino taškai (93:83).

Pirėjo ekipos gretose išsiskyrė Tyleris Dorsey, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 25 taškai (4/6 dvit., 4/4 trit., 5/6 baudų), 1 rezultatyvus perdavimas bei 22 naudingumo balai.

Miuncheno komandai Augustine'as Rubitas per 28 minutes pelnė 18 taškų (3/6 dvit., 3/3 trit., 3/3 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

„Bayern“: Augustine'as Rubitas 18 (3/3 trit., 5 atk. kam., 27 naud.), Vladimiras Lučičius 15 (6/7 baud., 8 atk. kam.), Othello Hunteris (4/7 dvit.) ir Darrunas Hilliardas (2/4 trit.) po 12, Ognjenas Jaramazas 9 (2/5 trit.), Deshaunas Thomasas 8 (2/2 trit.).

„Olympiakos“: Tyleris Dorsey 25 (4/6 dvit., 4/4 trit., 5/6 baud.), Saša Vezenkovas 17 (5/7 dvit., 5 atk. kam.), Hassanas Martinas 14 (6/6 dvit.), Kostas Sloukas 11 (5/5 dvit., 10 rez. perd.), Moustapha Fallas 10 (7 atk. kam.), Giannoulis Larentzakis 9 (3/3 trit.), Thomasas Walkupas 7.