„Real“ klimpsta dar giliau: pralaimėjo dramą Belgrade

2022-03-08 22:45
Nuotr.: Srdjan Stevanovic/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Srdjan Stevanovic/Euroleague Basketball via Getty Images

Madrido „Real“ blogas ruožas tęsiasi – Karališkasis klubas dramatiškai krito Belgrade.

„Crvena Zvezda“ (10-12) namie 65:62 (16:15, 19:13, 8:14, 22:20) nugalėjo Madrido „Real“ (16-6).

Likus 3 minutėms „Real“ turėjo naikinti deficitą (50:57). Komandą ėmė gelbėti Sergio Llullas ir Alberto Abalde, kurie sumetė po tritaškį (56:57).

Praėjus minutei „Crvena Zvezda“ truktelėjo Davidovacas, kuris įmetė dvitaškį, o vėliau pridėjo dar ir du baudos metimus. „Real“ neužpuolė, o likus minutei svečių padėtis tapo kritinė (56:63).

Magišką išsigelbėjimą užkurti bandė Llullas – pataikė du tritaškius (62:63). Vis tik Nikola Ivanovičius pataikė baudas, o rezultatą išlyginti galėjęs Llullo tritaškis tikslo nepasiekė.

Belgrado ekipai tai buvo 3 iš eilės laimėjimas. Tuo pačiu tai buvo jau 4 paeiliui „Real“ nesėkmė.

Pablo Laso auklėtiniai klumpa ne tik Europoje. Ispanijos čempionate iš pastarųjų 4 rungtynių laimėtos vienerios.

Belgrado komandai Dejanas Davidovacas per 22 minutes pelnė 13 taškų (3/5 dvit., 7/9 baudų), atkovojo 2 kamuolius bei surinko 13 naudingumo balų.

Madrido ekipos gretose išsiskyrė Walteris Tavaresas, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 11 taškų (4/7 dvit., 3/3 baudų), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

„Crvena Zvezda“: Nikola Ivanovičius (6/6 baud.) ir Dejanas Davidovacas (7/9 baud.) po 13, Nate'as Woltersas 12 (3/7 dvit., 2/3 trit.), Ognjenas Dobričius 9, Nikola Kaliničius 8 (3/8 dvit., 5 atk. kam.).

„Real“: Sergio Llullas 20 (5/10 trit.), Walteris Tavaresas 11 (4/7 dvit., 11 atk. kam.), Guerschonas Yabusele 8 (1/5 trit.).