2022-03-09 06:48
Nuotr.: Petre Thomas-USA TODAY Sports
Nuotr. Petre Thomas-USA TODAY Sports

Jonas Valančiūnas pirmą kartą po mainų sugrįžo į Memfį ir sulaukė šilto buvusios komandos sirgalių sutikimo, tačiau Naujojo Orleano „Pelicans“ patyrė antrą nesėkmę paeiliui Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Willie Greeno auklėtiniai svečiuose 111:132 (34:44, 24:33, 26:35, 27:20) nusileido Memfio „Grizzlies“ (45-22) ekipai, kurioje Valančiūnas praleido 2,5 sezono.

JV per 20 minučių pelnė 10 taškų (4/9 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir surinko blogiausią +- rodiklį komandoje (-37).

Rezultatyvūs perdavimai 8

Tai reiškia, kad su lietuviu aikštėje „Pelicans“ pelnė 37 taškais mažiau nei oponentai.

Nuo pat rungtynių pradžios „Grizzlies“ diktavo rungtynių ritmą – jie greitai susikrovė 20 taškų persvarą (29:9), kurią iki ilgosios pertraukos beveik visą išsaugojo (77:58).

Trečiajame ketvirtyje vaizdas aikštėje nesikeitė – „Pelicans“ ir toliau nerado pranašumų, o jų deficitas išaugo iki antirekordinių 35 taškų (73:108), tad lemiamas kėlinys buvo tik formalumas.

Memfio komandai Ja Morantas per 26 minutes pelnė 24 taškus (6/9 dvit., 2/4 trit., 6/7 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Naujojo Orleano ekipos gretose išsiskyrė C.J. McCollumas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 32 taškai (8/11 dvit., 5/10 trit., 1/3 baud.), 6 atkovoti kamuoliai ir 11 rezultatyvių perdavimų.

„Grizzlies“: Ja Morantas 24 (6/9 dvit., 2/4 trit., 6/7 baud., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Jarenas Jacksonas (5/7 dvit., 2/6 trit., 6/6 baud., 3 blok.) ir Desmondas Bane'as (3/8 dvit., 5/9 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.) po 22, Ziaire Williamsas 16 (4/6 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam.), De'Anthony Meltonas 14 (4/8 trit.), Brandonas Clarke'as 12 (5/6 dvit., 5 atk. kam.).

„Pelicans“: C.J. McCollumas 32 (8/11 dvit., 5/10 trit., 6 atk. kam., 11 rez. perd.), Willy Hernangomezas 17 (7/10 dvit., 9 atk. kam.), Naji Marshallas 16 (1/7 trit., 7/10 baud.), Devonte Grahamas 12 (4/7 trit., 5 rez. perd.), Herbertas Jonesas (4/5 dvit.) ir Jonas Valančiūnas (4/9 dvit.) po 10.