Kalba Panevėžys: kodėl skambios pergalės neatsispindi tribūnose?

Lukas Katilius
BasketNews žurnalistas
2022-03-09 11:22

„Neatsakytas klausimas, kurio aš kiekvieną dieną klausiu draugų. Pasakysiu tik tiek – man gėda. Tie dešimt „Partizan“ fanų man atrodo mus perrėks“, – taip į pustuštę „Cido“ areną antradienį tinklalapiui BasketNews sureagavo vienas iš „Lietkabelio“ fanų Audrius.

Ant parketo – buvę Eurolygoje ir galimai ten dar sugrįšiantys Kevinas Punteris, Zachas LeDay, Mathiasas Lessortas. Prie šoninės linijos – vienas ir vienintelis Željko Obradovičius. Tačiau net ir tokios garsenybės nepriviliojo panevėžiečių.

Į akistatą su Belgrado „Partizan“ susirinko 1,618 žiūrovų. Tai – šio sezono „Lietkabelio“ rekordas Europos taurėje. Tačiau apie žemą lankomumą daug pasako faktas, kad viso šio sezono rekordas priklauso rugsėjo 27 d. LKL mačui su Kauno „Žalgiriu“ (1,951 žiūrovas).

Fotogalerija

„Cido“ arenos lankomumas visą sezoną svyruoja apie tūkstantį, nors vietinės komandos rezultatai turėtų sufleruoti apie augimą. „Lietkabelis“ antrus metus paeiliui pasidabino KMT sidabru, kabinasi į ketveriukės poziciją Europos taurės grupėje ir stabiliai laikosi vietinių pirmenybių trejetuke.

Labai to noriu (aut. past. didesnio lankomumo), – po rungtynių su „Partizan“ sakė panevėžiečių pergalių architektas Nenadas Čanakas. – Stengiamės ne tik rungtynėse, bet ir treniruotėse. Vyrukai atiduoda visą save. Prašau ir tikiuosi, kad Panevėžio žmonės sezono pabaigoje palaikys mus. Komandai tikrai labai svarbu jausti palaikymą.

Dažnas pasiteisinimas, kad Panevėžio arena yra labai nepatogi krepšinio stebėjimui. Teigiama, kad sunku kurti gerą atmosferą, kai antro aukšto tribūnos yra labai toli nuo aikštelės, o kur dar garsusis trekas, kuris užstoja didelę dalį vaizdo.

Tačiau ne apie tai reikėtų kalbėti, kai neužpildomos visos vietos prie pat aikštelės. Vizualiai pasitaiko atvejų, kai neužsėstos vietos yra ne tik už krepšio, bet ir šoninėse pirmo aukšto tribūnose. Komanda trečiajame kėlinyje 80:51 triuškina „Partizan“, tad ko trūksta Panevėžiui?

„Cido“ arenos lankomumas Europos taurėje:

Data  Varžovas  Žiūrovai Rezultatas
2022-03-08 Belgrado „Partizan“ 1,618 93:78
2021-10-26 Krasnodaro „Lokomotiv“ 1,103 84:85
2022-02-02 Trento „Dolomiti Energia“ 1,060 74:57
2021-11-10 Hamburgo „Towers“ 1,047 96:100
2021-12-08 Badalonos „Joventut“ 1,006 87:77
2022-01-18 Vroclavo „Šlask“ 960 88:65
2022-01-12 Paryžiaus „Metropolitans 92“ 886 96:89

Kalbant apie kainas, jos neturėtų būti svarbiu faktoriumi. Keli pašnekovai įvardijo, kad bilietų kainos antradienį lūkuriavo apie 9 eurus, o pirmadienį buvo dar mažesnės – 6 eurai.

Gerą pavyzdį parodė merginų grupelė, kurių viena „Lietkabelį“ stebi ne pirmą kartą šį sezoną, tačiau į neeilinę akistatą prisikalbino atvykti ir savo draugę. Jei kas nors abejojate, ar pavardė Obradovičius dirgina nors vieną kūno dalelę panevėžiečiui – štai jums atsakymas.

„Einu tada, kai „Lietkabelis“ žaidžia su mano mylima komanda – pavyzdžiui, „Žalgiriu“. Konkrečiai šiandien atėjau pasižiūrėti į trenerį Obradovičių ir Zachą LeDay“, – kalbėjo „Lietkabelio“ gerbėja Greta.

Daugelis kalbintų sirgalių ne kartą minėjo bene vieną svarbiausių mažo lankomumo faktorių – „Lietkabelis“ neturi pirmo ryškumo žvaigždžių. Puikiai suprantama, kad Martynui Purliui surinkti elitą už milijoną eurų nėra paprasta, bet panevėžiečiai su nostalgija prisimena dienas, kai ant parketo lakstė Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai, Mindaugas Lukauskis, Simas Jasaitis.

2016-2017 m. sezone visi puikiai prisimena istorinį žygį iki pat LKL finalo. Tada, mačuose su „Rytu“ ir „Žalgiriu“, arena net viršydavo nustatytą 5,500 vietų limitą (ketvirtąsias pusfinalio serijos rungtynes stebėjo 6,369 žmonės).

Tačiau to sezono Europos taurės lankomumas yra kur kas geresnis lakmuso popierėlis. Rungtynėse su Zagrebo „Cedevita“ – 4,415, Skopjės MZT – 3,624, Žemutinio Naugardo „Nizhniy Novgorod“ – 4,046 žiūrovai. Ir tai tikrai nebuvo ryškiausiomis žvaigždėmis perpildyti varžovai.

Pasak fanų, tuo metu pats Panevėžio klubas turėjo daugiau ką pasiūlyti.

„Aš galvoju, kai buvo Lavrinovičiai, žmonės turėjo trauką ateiti. Dabar nelabai yra vieno tokio žaidėjo, o panevėžiečiams to reikia.

Bandėme guosti save, kad pandemija, ne visi turi galimybių pasus. Bet patys matote – nuėmė galimybių pasus ir žmonių padaugėjo šimtu“, – kalbėjo vienas iš fanų.

Iš kitos pusės, „Lietkabelis“ sąmoningai būrė lygiavertę komandą, nes būtent šiame sezone gerokai išaugo Europos taurės rungtynių skaičius. Jei pernai Čanakui reikėjo sukti galvą dėl 5 varžovų, tai šiemet oponentų kiekis pasipildė dar 4 komandomis bei 8 rungtynėmis.

Dėl to lengva suprasti Purlio ir Čanako bendrą sprendimą rinkti sudėtį, kuri nesubyrėtų pasipylus traumoms ar kritus į duobelę. Beveik kiekvienoje pozicijoje „Lietkabelis“ gali suktis iš padėties, o pergales pavykdavo skinti net ir be pagrindinio priekinės linijos dueto Gedimino Oreliko ir Džordže Gagičiaus.

„Man irgi tas keista, – apie lankomumą kalbėjo Orelikas. – Aš nežinau, kodėl taip yra, aš to dalyko neišspręsiu ir net nežinau, kaip atsakyti. Gaila, aišku, ypač kai tokios rungtynės, bet kodėl taip vyksta, atsakyti negaliu.

Norėčiau pasakyti tik tiek, kad ateikite, palaikykite, nes kol kas rodome gerus rezultatus. Atvažiuoja geros komandos, demonstruojamas geras krepšinis. Ko dar galima reikalauti?“

„Norėtumėme daugiau palaikymo, – pridėjo Gagičius. – Mes jau parodėme, kad jo nusipelnėme. Ačiū visiems, kas atėjo, bet tikiuosi, kad į kitas rungtynes jų ateis dar daugiau. Aš manau, kad mes to nusipelnėme.“

Dėl pustuščių tribūnų nusistebėjo ir kalbinta „Partizan“ aistruolių grupelė. Serbai sukorė ilgą kelionę ir situacijos negalėjo palyginti su tuo, kas vyko Belgrade – „Štark“ arenoje susirinko 6,067 žmonės.

„Esame nustebę. Kai rungtynės vyko pas mus, tokio vaizdo tikrai nebūtumėte išvydę“, – sakė vienas iš „Partizan“ palaikytojų.

Patys panevėžiečiai ieškoti papildomų žiūrovų siūlo kitose srityse. Vieni išskiria reklamos trūkumą, o kitiems kliūtis vis dar sudaro pandemija.

„Jei Europos taurės atkrintamosiose turėtume namų pranašumą – tada gal ir susirinktų. Tačiau, man atrodo, kartais pritrūksta ir reklamos mieste, – antradienį pasakojo vienas „Lietkabelio“ gerbėjas. – Man nereikia reklamos, bet nežinančiam žmogui... kur aš mačiau, kad būtų reklamuojamas „Partizan“? „Lietkabelio“ puslapyje, „Cido“ arenos puslapyje ir, turbūt, viskas. Tokiam žmogui, kuris mažiau domisi, turi būti daugiau reklamos.

Mieste yra didieji reklamos ekranai, bent du tikrai žinau. Gal aš neatkreipiu dėmesio, bet jie nepanaudojami. Reklamos tikrai galėtų daugiau įdėti.“

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, Panevėžys išsiskiria senyvo amžiaus žmonėmis Lietuvos kontekste.

2021 m. pradžioje Panevėžio apskrities 65-erių ir vyresnio amžiaus gyventojų dalis buvo 23,4 procento. Tai – trečias pagal dydį rodiklis visoje šalyje ir 3,5 procento nuokrypis nuo bendro Lietuvos vidurkio (19,9 proc.). Daugiau pensijinio amžiaus žmonių gyvena Utenos (25 proc.) ir Alytaus (23,8 proc.) apskrityse.

„Aš manau, kad visų pirma Panevėžyje yra labai daug pensijinio amžiaus žmonių, kurie bijo COVID-19, – BasketNews pasakojo „Lietkabelio“ aistruolė. – Mano asmeninis pavyzdys: sesuo su vyru visada eidavo į rungtynes, bet kai prasidėjo pandemija – nė karto. Manau, kad daugumai tai maišo. Šiandien sakiau: ką jums sunku bilietą nusipirkti? Šitokia komanda juk atvažiuoja.“

Vis tik Panevėžyje yra krepšiniui neabejingų pagyvenusių žmonių. Tribūnoje už krepšio įsitaisiusi 60-metė sirgalė iškart pertraukė, kad Željko Obradovičius jai yra rodiklis, o krepšinis – meilė nuo paauglystės. Tačiau kitiems jos amžiaus Panevėžio gyventojams, panašu, tokio efekto nėra.

Kaip išeitis šiuo atveju atrodo Panevėžio jaunimas, kuris nėra taip smarkiai išsibarstęs po kitus kraštus. Miesto 15-64 metų amžiaus gyventojų dalis – 63,4 procento. Tai yra ne toks didelis atotrūkis nuo šalies vidurkio (65 proc.).

„Nieko čia netrūksta, esmė – ne tame. Yra daug pagyvenusių žmonių, o jaunimui gal krepšinis nelabai. Tiesiog nežinau, kodėl jaunimo nėra.

Galiausiai, kaip ir sakiau – kaukės. Šiandien man ir sakė, kad parduotuvėje penkias minutes vos išbūna, o čia reikia visas rungtynes išsėdėti“, – pasakojo „Lietkabelio“ gerbėja.

Apibendrinant, įvardytos problemos nėra tie veiksniai, kurie turėtų baidyti panevėžiečius nuo „Cido“ arenos.

Geriausia reklama yra pergalės. Jei tuo nesitiki, galite prisiminti „Lietkabelio“ pasakišką žygį iki LKL finalo, Šarūno Jasikevičiaus laikais šluojamus bilietus „Žalgirio“ arenoje ar „Neptūno“ vienintelį sezoną Eurolygoje.

Internete pasirodė komentarų, kad žmonės pasidarė abejingi krepšiniui dėl siaubingų Rusijos agresijos veiksmų Ukrainoje. Tačiau dar prieš karą, sausio 12 d., į Panevėžį atvyko Prancūzijos lygos lyderė Paryžiaus „Metropolitans 92“, bet žiūrovų skaičius pasiekė mažiausią sezono rezultatą Europos taurėje – 886. Taigi, šis faktorius irgi nėra kertinis.

Sirgalių trūkumas tik dar labiau sustiprina Čanako ir „Lietkabelio“ šio sezono pergales. Komanda jau padarė savo, kad panevėžiečiai sugebėtų užpildyti nors 2,000 kėdžių. Ypač svarbūs fanai tampa dabar, kai artėja sezono pabaiga, o Panevėžio komanda kėsinasi į namų aikštės pranašumą Europos taurės aštuntfinalyje.Komentarai:

Ponas
nes lietuvoj nera komandos palaikymo kulturos, loxai ateina tik paziureti i pergales kai jos yra, o kai nera tribuons tuscios... ir cia ne tik krepsinis tai tinka absoliuciai visam sportui lietuvoj pvz kiek zmoniu domejosi plaukimu iki meilutytes? :) kiek zmoniu domejosi tenisu iki berankio? :) kai nebera aleknos kiek liko besidominciu disko metimu? :))) lietuvoj labai gajus loxu mentalitetas, tam paciam krepsini visi sulinde zaliai kurvai i sikna nes siuo metu yra lyderiai, o savo laiku kai buvo absoliutus eurolygos autsaideriai visa desimtmeti tai "visos lt komanda" nei hales neuzpildydavo nors gyveno tuo metu lt 3.5mln zmoniu :)))
2022-03-10
+4
Atsakyti
JR
Nėra vienos priežasties. Vienas komentatorių buvo gerai pasakęs. Komanda buvo dugne, gaudavo nuo Pasvalio namuose ant 30 taškų. Po to nauji savininkai, direktoriai, vadyba, Kazys, Lavrinovičiai, Jasaitis, Lukauskis ir bum staigus šuolis į viršų. Po kiekvienų varžybų žaidėjų garbės ratas aplink arenos salę, sumušimas petakais. Maža smulkmena, bet ar ji dabar išlikusi? Gal tas kovidas kiek sumaišė kortas. Atsimenu vieno iš sezonų pirmos varžybos su Žalgiriu (Jasikevičiaus). Oba ir laimėjo. Arūnas net stebėjosi, kad nerodė tų varžybų tv. Euforija. Dalis atsitiktinių sirgalių pagalvojo tuomet, oba varom ir toliau žiūrėti. Įdomu kas toliau. Viena kita pergalė ir pradėjo žmonės rinktis. Jasikevičius, žalgiris, finalai, Skučas, Kurtinaitis ir ryto chebros "konfliktai". Pelenės pasaka. Gal kokius 5-7 metus pirkdavau abonementą ir buvau pastoviai arenoje. Po to covidas, šeima, kūdikis ir kt. priežastys. Kol kas nebesilankau, žiūriu per tv. Ateityje (po karo), paaugus vaikui reikės kartu nueiti. Abonementai. Tendencija su abonementais - smarkus pabrangimas. Kiek litais tiek eurais ir dar daugiau. Nors vis tiek pirkdavau. Berods ~ 50 litų pradžioje kainavo. Varžybų kaina ten gal du litai gaudavosi. Didžioji dabartinių dalis žiūrovų - pastovūs abonementų turėtojai, sėdintys priekyje. Bilietai. Man atrodo kaina daugumai didoka. Nepirks dažnai tas jaunimas ir senimas po ~10 eur kainuojančių bilietų. Kelių asmenų šeimai - rungtynės su priedais gali kainuoti ~ 50 eur. Vertinkit patys. Į kokį finalą ateitų turbūt. Europos taurė ir dalis LKL kokybiškai ir nemokamai rodoma per tv. Suleisk nemokamai ir tai kažin ar susirinks pilna arena. Prie ankstesnės valdžios buvo stipresnis marketingas. Atsimenat, buvo R. Mickevičius. Ir marketingas ir rungtynių pristatymai (bandyta taikytis į pusiau NBA stilių), ugnies šou, per pertraukas koks jaunas atlikėjas dainuodavo ir t.t. Po jo ir Ignatavičiaus išėjimo susilpnėjo ta vieta. Beje dabar R. Mickevičius dirba žinot kur? O gi Monake, Eurolygoje. Ir tebevaikšto laikas nuo laiko su Lietkabelio atributika. Minėjo apie tai D. Motiejūnas savo nesename interviu. Pamenat turbūt koks buvo stiprus klubo bendravimas su kariais? Atveždavo juos spec. sunkvežimiais į areną iš Pajuostės bataliono. Sukeldavo jų būis gerą triukšmą. Po to ir nurimo tas bendradarbiavimas. Gal atnaujint laikas? Ar pati kariuomenė nebenori? Žaidėjai, treneriai. Turi įtakos. Pavargau rašyti... Palaikom komandą.
2022-03-10
+4
Atsakyti
Jh
Pergalė prieš Partizan?!...čia jau skambi pergalė?Laimėkit nors vieną turnyrą,arba bent patekit į finalą,tada galėsit trimituoti apie pergales...arėjo laikai net juokas ima...
2022-03-10
-5
Atsakyti
Kirvukas
Čia viso LKL likimas. Savivaldybių turnyras antrai vietai laimėti.
2022-03-09
+1
Atsakyti
Tomas
Reikia gatveje zmoniu klausti kodel neinate i lietkabelio rungtynes o ne cido arenoje :D
2022-03-09
+6
Atsakyti
Tomas
Koks komandos darbuotoju bendravimas...ko paklausi to negausi... Per fb uzklausiau tai atrase po 5 dienu... Apie atributika klausiau, atsakymo negavau iki siol...
2022-03-09
+3
Atsakyti
Antanas
niekam neidomus tie la.vonai
2022-03-09
-7
Atsakyti
nini
Reikia dirbt su aplininem mokyklom, padalint daly bilietu, taip uzkabinti jaunima, kuris gal paskatins kita karta seima ateit.
2022-03-09
+11
Atsakyti
....
Na chebryte, paziurekite kiek dirba zmoniu Lietkabelyje (gal du ar vienas). Nera visiskai jokio darbo su sirgaliais ir ju pritraukimu. Galvojimas, kad tik kelios zinutes facebook ir instagram pritrauks zmoniu tai cia silpnos vadybos pavyzdys. Tokiame mieste kaip Panenvezys vien pergaliu neuztenka. Turi buti reklama visais kanalais, rungtynes turi buti renginys, kad zmones ateitu su seimomis ir matytu kazkoki šou ne tik iš sporto pusės, bet ir papildomos (kai buvo Lavrikai tai buvo žmonės ne tik dėl jų ėjo, prisiminkit kokie pristatymai buvo, su liepsnomis, medios kanalai mirgėjo nuo įvairių trolinimų). Žmonės ėjo ir į šau ir į rungtynes. Tad pirmiausia reikia turėti klube normalų vadybininką kuris gebėtų ir suprastų kas yra darbas su žmonėmis ir kaip juos pritraukti. Gal kada susivoks, kad ne vien sporto dalis reikalinga, bet gal klubo vadovam to net nereikia?
2022-03-09
+13
Atsakyti
nes kaltas yra vladimiras putinas, kuriam yra sizofrenija.
2022-03-09
-8
Atsakyti
Panevežietis
Dar vienas dalykas, nuėjau vakar nusipikrti Lietkabelio atributikos, tai numestas vienas džemperis XXL ir vaikiškas šliaužtinukas :D ta prasme, vadyba su krepšininkais dirba nerealiai, bet visai organizacijai dar ojezau kiek augti.
2022-03-09
+12
Atsakyti
Dx
Procentus jie surašė... 2018m. - 98 tūks. 2020m. - 85 tūks. Kur mokosi/dirba 18 - 25m. jaunimas? Čia retorinis, ne apie deklaruotą vietą.
2022-03-09
+4
Atsakyti
Anonimas
Paprastas atsakymas kodel tuscios tribunos . Todel , kad sita salis eina v.p.z.d.o.n , jaunimas islekes apelsinu skinti , va like seniai kuriems patinka kasi vkr ir sedejo tribunuose, jus atkreipkit demesi kokia publika sedi pajevezi , 90% seniai :) viskas sita salis po biski baigiasi , sekmingai susinaikinom patys save . Gimstamumas tragiskas ( antiginstamumas) mirtingumas , savizudybes, proporcija tarp gyventoju 60+ ir jaunimo jau tapo nenormali . Taip susinaikinimo procesas nesidaro per diena link to einama daug metu , bet jau dbr apskaiciuota , Lietuvos nebus kazkur 2150-2200 metais . Bus like keletas eletiniu Lietuviu seimu , ant kuriu dirbs pabegeliai is ukrainos ir ir Artimuju Rytu :) Valdzia atitrukusi nuo savo zmoniu, jiem svarbiau 72 lytis , kaip dekrilimazuoti narkotikus , naikinamas tautinis indetitas - neleidziant net tokiu elementariu dalyku kaip pastatyti Vyti Sostinei, idieginejamos w.q,x raides ir t.t. Sunaikintas smulkus verslas kuris dar 1998metais uzeme 75% viso Lietuvos verslo . To sunaikinto verslo atstovai isleke apelsinu skinti , likusiems teko isidarbinti maximose uz vergyskus atlygimus ir t.t zodziu procesas isisukes labai stipriai tik dauguma to nesupranta. Deja visi nikimo pozymiai jau pasieke raudonos linijos. Specialiai vakar paskambinau Vienam is Lietuvos demografu. paklausiau ar dar turim sansa atstatyti buvusia populiscija. Sake liko paskutiniai 10metu kai turim padaryti kardinales reformas savo valstybeje , nes bus perzengta raudona linija kai paprasciausiai atotrukis tarp senu zmoniu ir jaunimo bus nevaldomas, kitaip tariant musu jaunimo neuzteks , kad atstayti populiacija. Nieko tokio ir taip gan ilgai issilaikem pasaulio Istorijoje apie 1000metu kaip valstybe ir keleta kaip tukstanciu gentys . Neatlaike konkurencijos tokios imperijos kaip prusija, o mes issilaikem . Ateities universitetu profesoriai pateikines Lietuva kaip pavyzdi kaip negalima valdyti savo valstybes- kai stambus kapitalas per lobistus kontroliuoja savo politikus ir daro saly ka nori nebaudziami . P.s tik visiskai saves negerbianris individas eina i varzybas uzsidejas niekam nereikalinga skudura ant veido ir paskui kvepuoja 2.30h savo visa mesla . O kas dar ziauriausia kai buvau paskutini karta Asg pries gerus 4men , tai neleido man net vandens salei atsigerti nors norejau uzgerti vaistus , sustabde prie laiptu sako geriama tik prie baru. o zmones lozese sedi ir geria alu , jus jauciat kaip tyciojasi is zmoniu . bet kas ziauriausia dauguma pristaiko nors mato neteisybe:)
2022-03-09
+4
Atsakyti
asdds
Lietuva nėra krepšinio šalis. Tai šašlykų, automobilių, žalios vejos, didelių televizorių šalis.
2022-03-09
+7
Atsakyti
Panevežietis
Taip nėra kultūros krepšinio didelės, reikia kaukių ir taiptoliau , bet užuot verkę , Purlys ir ko galėtų užsukti kokį marketinginį projektą. Atveškite žmonių iš gretimų miestų, suorganizuokite konkursą, kurios įmonės daugiausiai žmonių ateis į varžybas, pas juos į svečius atvažiuos keli lietkabelio žaidėjai, įdėjų daug tik reikia dirbti. Reklamos nulis. Instagram ir FB tik, o ir be jų tie 1500 kur ateina žino , kad varžybos. Tai reikia pritraukti kitus.
2022-03-09
+13
Atsakyti
Vėjas  ⭐ 
Žalgiris, tarkim, labai daug dirba, kad pritrauktų gerbėjus. Šį sezoną, kuris toks nesėkmingas, dar prigalvojo visokių naujų "fintų", kad tik ateitų tie sirgaliai. Bet juk Žalgiris dar yra ir legendinis klubas, žmonės visada jį palaikys. O sėkmingas Lietkabelio sezonas yra absoliuti sensacija. Sakyčiau, gal į naudą žaidėjams, kad niekas iš jų daug nesitikėjo. Ateina ir sužaidžia kaip už Tėvynę, o dėl sirgalių, spaudimo ir pan.
2022-03-09
+2
Atsakyti
123
Kas liecia kaukes? Cia apskritai ir pasityciojimas is zmoniu. Tuo labiau kad jos neveikia,neveike ir neveiks.
2022-03-09
+3
Atsakyti
Priezastys:
1. Stipriai sumazejes miesto gyventoju skaicius. 2. Ne tokia stipri ejimo ir renginius vyresnio amziaus zmonems kultura, skirtingai nei Prancuzijoje, Vokietijoje, Ispanijoje. 3. Reikalingos kaukes. Jau net grieztus reikalavimus taikiusoje Prancuzijoje, kaukes patalpose panaikintos. 4 .Panevezyje, visdada futbolas, buvo populiaresnis. 5. Truksta gyventoju itraukimo is marketingo puses, ne visi ten krepsinio sirgaliai. 6. Vezkite nemokamai is Anyksciu, Birzu, ar net Ukmerges. 7. Apskritai pasikeites zmoniu poziuris, kai nera ka veikti einu i krepsini. Pasikeite interesai, internetu, gali parsisiusti serialus ir t.t. Daugiau veiklu daugiau pramogu, krepsinis nublanksta. 8. Pastebejau, kad bent jaunojoje kartoje vis maziau zmoniu domisi krepsiniu. Ir dar turbut daug priezasciu
2022-03-09
+7
Atsakyti
Aa
kokie lietuviai pizdukai pasidare, bijo kaukiu..
2022-03-09
+5
Atsakyti
kaukes nuimkit, gryz ir zmones. koks kaifas dvi valandas sedet su kauke? o su respiratorium isvis tik mazochistai gali. apsauginiai kaip sunys, puola vos pamate kad zmogus nori normaliai kvepuot
2022-03-09
+3
Atsakyti

Komentuoti

Vardas:      
  Prenumeruoti   Iš viso komentarų: 35

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.