Kaip šiltą vilną: „Suns“ sutaršė LeBrono „Lakers“

2022-03-14 06:53
Nuotr.: AFP – Scanpix

Finikso „Suns“ (54-14) pirmąjį kėlinį laimėjo dvigubai ir iškart nokautavo žvaigždėtąją Los Andželo „Lakers“ (29-38).

Monty Williamso vadovaujamas Arizonos klubas namų aikštelėje pergalę iškovojo daugiau nei užtikrintai 140:111 (48:22, 31:34, 40:34, 21:21).

„Suns“ pirmajame ketvirtyje įmetė net 48 taškus, o praleido – 22. Per rungtynes pelnyti 140 taškų – Finikso ekipos sezono rekordas.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Devinas Bookeris surinko 30 taškų (8/15 dvit., 4/10 trit., 2/2 baud.), 10 rezultatyvių perdavimų bei 4 perimtus kamuolius.

DeAndre Aytono sąskaitoje – 23 taškai (11/13 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.) ir 16 atkovotų kamuolių.

Siautėję „Suns“ vyrukai sugadino LeBrono Jameso rekordinį vakarą.

37-erių veteranas antrajame kėlinyje po Carmelo Anthony taiklaus tritaškio įsirašė perdavimą, leidusį per karjerą pasiekti 10 tūkst. rezultatyvių perdavimų ribą.

„Lakers“ lyderis tapo vieninteliu krepšininku NBA istorijoje, kuriam per karjerą yra pavykę perkopti 30 tūkst. taškų, 10 tūkst. atkovotų kamuolių ir 10 tūkst. rezultatyvių perdavimų žymas.

LeBronas sumetė 31 tašką ir buvo rezultatyviausias Los Andželo ekipos gretose. Visgi toks jo pasirodymas negelbėjo „Lakers“, kuri po trijų kėlinių atsiliko triuškinamai 90:119.

Frankas Vogelis paskutiniame ketvirtyje nebeleido savo vedlio į aikštę.

Los Andželo komanda nuo vasario vidurio verčiasi be pagrindinio centro Anthony Daviso.

„Suns“: Devinas Bookeris 30 (8/15 dvit., 4/10 trit., 10 rez. perd., 4 per. kam., 27 naud.), Deandre Aytonas 23 (11/13 dvit., 16 atk. kam., 38 naud.), Mikalas Bridgesas 18 (7/11 dvit., 6 atk. kam.), Aaronas Holiday 12 (5 rez. perd., 4 per. kam.), Jae Crowderis (3/8 trit., 5 atk. kam., 2 blok.) ir Torrey Craigas (4/5 dvit., 8 atk. kam.) po 11, JaVale'as McGee 10 (4/4 dvit.), Cameronas Payne'as 9 (3/7 dvit., 11 rez. perd.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 31 (5/9 dvit., 5/11 trit., 6/7 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld., 30 naud.), Carmelo Anthony 18 (4/7 trit.), Russellas Westbrookas (5/8 dvit., 4 kld.) ir Malik Monk (2/4 trit., 4 rez. perd.) po 13, Austinas Reavesas 10 (5/6 baud.), Avery Bradley 9 (3/3 trit.).

Broniaus iš tikrųjų net gaila,kad tenka dažnai būti pažemintam per tokius pralaimėjimus,nors jis pats stengiasi,kiek gali.Galima sakyti,kad jis pats net rinkosi dalį šitos komandos,tačiau net blogiausiame sapne nesapnavo,jog bus tokia tragedija.Tai užuojauta jam.