FIBA Čempionų lygoje – Žukausko ir Dimšos akistata

2022-03-16 21:51
Nuotr.: FIBA

Trevizo „NutriBullet“ (0-5) su Tomu Dimša toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo FIBA Čempionų lygoje, o vietą kitame etape beveik užsitikrino kito lietuvio klubas.

Trevizo klubas išvykoje per pratęsimą 80:82 (23:22, 18:19, 17:16, 14:15) turėjo pripažinti Bursos „Tofaš“ (4-1) pranašumą, kurių gretose antrąjį mačą sužaidė Eigirdas Žukauskas.

Žukauskas per kiek daugiau nei 3 minutes spėjo padaryti vieną pražangą. Praėjusios savaitės mače su Stambulo „Daruššafaka“ puolėjas žaidė 4 minutes ir prametė tritaškį.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Pralaimėjusių gretose Dimša per 26 minutes pelnė 7 taškus (1/3 dvit., 1/4 trit., 2/2 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir prarado 2 kamuolius, triskart prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Po šių rungtynių Bursos ekipa pirmauja J grupėje. Antrą ir trečią vietas dalinasi Manresos BAXI su „Daruššafaka“ (3-2), o Dimšos klubas jau praradęs viltis patekti į ketvirtfinalį.

Bursos komandai Jeremy Simmonsas per 36 minutes pelnė 12 taškų (6/11 dvit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Trevizo ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Michalas Sokolowski, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 18 taškų (3/5 dvit., 2/6 trit., 6/6 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 17 naudingumo balų.

„Tofaš“: Tomislavas Zubčičius 17 (5/8 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam.), Tyleris Ennisas 16 (5/7 dvit., 6/7 baud.), Jeremy Simmonsas 12 (6/11 dvit., 11 atk. kam., 3 blok.), Yigitas Arslanas 11 (2/6 trit., 3 per. kam.), Francisco Cruzas 10 (1/6 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.).

„NutriBullet“: Giordano Bortolani 21 (3/5 trit., 10/10 baud., 4 kld.), Michalas Sokolowski 18 (2/6 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Aaronas Jonesas 10 (3/8 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 blok.), Matteo Chillo 8 (2/2 trit.), Tomas Dimša 7.