Lyderiavę Mikalauskas ir Tubutis – FIBA Europos taurės pusfinalyje

2022-03-16 23:08
Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

FIBA Europos taurėje kovą dėl trofėjaus tęsia dviejų lietuvių atstovaujama ekipa.

Leideno „ZZ Leiden“ su Einaru Tubučiu ir Arūnu Mikalausku savo aikštėje 85:77 (23:24, 30:25, 19:11, 13:17) palaužė Krailsheimo „Merlins“.

Lietuvių atstovaujama ekipa žengė į turnyro pusfinalį. Serijoje iš dviejų rungtynių „ZZ Leiden“ pralaimėjo pirmąjį mačą (68:71), bet revanšavosi reikiamu pranašumu.

Gimimo vieta: Šiauliai, Lietuva

Mikalauskas per 27 minutes įmetė 17 taškų (3/5 dvit., 3/7 trit., 2/2 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, dukart prasižengė ir sukaupė 20 naudingumo balų.

Tubutis per 28,5 minutės pasižymėjo 8 taškais (4/7 dvit., 0/2 trit.), 13 atkovotų ir 1 perimtu kamuoliu, 3 rezultatyviais perdavimais, bloku, 2 klaidomis, 2 pražangomis ir 19 naudingumo balų.

Pusfinalio serijoje iš dviejų rungtynių Leideno ekipa kovos su Stambulo „Bahčešehir Koleji“.

FIBA Europos taurės kovos baigėsi Doviui Bičkauskiui, kurio atstovaujama Oradėjos CSM CSU namuose 61:70 (19:23, 15:15, 15:14, 12:18) nusileido Orhuso „Bakken Bears“.

Bičkauskis per 23 minutes pelnė 8 taškus (2/6 dvit., 1/1 trit., 1/2 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 1 kamuolį, padarė 2 pražangas ir surinko 5 naudingumo balus.

Lietuvio klubas pralaimėjo ir pirmąjį serijos mačą, tad pasirodymą baigė ketvirtfinalio etape.