Beručkos vedami pasvaliečiai triumfavo Kėdainiuose

2022-03-19 18:57
Nuotr.: LKL

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (4-18) prisidarė problemų, bet pasiekė retą pergalę šiame „Betsafe-LKL“ sezone.

Manto Šerniaus auklėtiniai iššvaistė 18 taškų pranašumą, bet svečiuose 92:85 (18:18, 33:18, 16:23, 23:20) palaužė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (5-17).

Pasvalio ekipa nutraukė keturių iš eilės nesėkmių seriją Lietuvos pirmenybėse. Taip pat ekipa įgijo tarpusavio pranašumą prieš „Nevėžį-Optibet“, kurį šį sezoną nugalėjo du kartus.

Pasvalio ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Arnas Beručka, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 26 taškai (4/7 dvit., 5/9 trit., 3/6 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 29 naudingumo balai.

Beručka liko per vieną tašką nuo asmeninio taškų rekordo pakartojimo. Šį sezoną puolėjas į „Lietkabelio“ krepšį buvo suvertęs 27 taškus.

„Pieno žvaigždės“ skrajojo antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 33:18. Jame po atkarpos 8:0 svečiai turėjo 18 taškų persvarą (49:31), bet iki pertraukos pranašumas sumenko (36:51).

Trečiajame kėlinyje prabudusi Kėdainių ekipa spurtavo 11:0. Tai leido prisivyti varžovus iki minimalaus atstumo (57:58).

„Nevėžis-Optibet“ kėsinosi ir perimti pranašumą, bet penktąją asmeninę pražangą užsidirbo Svenas Smajlagičius. Nepaisant to, likus 2 minutėms Amaro Syllos dvitaškis ištirpdė deficitą iki 2 taškų (82:84).

Pasvaliečiams svarbu tritaškį pelnė Beručka (87:82), o Dmytro Skapincevas taiklia bauda padėjo tašką (88:82).

Kėdainių komandai Amaras Sylla per 34 minutes pelnė 24 taškus (11/15 dvit., 0/1 trit., 2/3 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 27 naudingumo balus.

„Nevėžis-Optibet“: Amaras Sylla 24 (11/15 dvit., 7 atk. kam., 27 naud.), Marius Valinskas 17 (7/13 dvit., 1/5 trit., 14 rez. perd.), Rihards Kuksiks 14 (3/9 trit., 7 atk. kam.), Svenas Smajlagičius 13 (4/9 dvit., 6 atk. kam.), Domantas Vilys 8.

„Pieno žvaigždės“: Arnas Beručka 26 (4/7 dvit., 5/9 trit., 6 atk. kam., 29 naud.), Randy Culpepperis 15 (5/10 dvit.), Dmytro Skapintsevas 13 (6/6 dvit., 5 atk. kam.), Markellas Johnsonas 10 (4/7 dvit., 6 kld.), Žygimantas Skučas (5 rez. perd.) ir Kristaps Gluditis (3/5 trit.) po 9, Paulius Danisevičius 8 (4 rez. perd.).