Pukelio traukiamas „Vytis“ – per žingsnį nuo NKL ketvirtfinalio

2022-03-20 19:51
Nuotr.: T. Matijoška

Antrąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio etape iškovojo Šakių „Vyčio“ krepšininkai.

Aurelijus Pukelis pelnė 26 taškus, o vedama „Vyčio“ komanda savo aikštėje 87:82 (21:21, 22:27, 18:17, 26:17) įveikė Palangos „Kuršius“.

Serijoje iki 3 pergalių „Vytis“ pirmauja 2-0. Trečiasis mačas trečiadienį 18.30 val. vyks Palangoje.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Kuršiai“ turėjo 9 taškų persvarą (65:56), bet jos neišlaikė.

Šakių klubas spurtavo 15:0 ir įgijo 6 taškų persvarą (71:65).

Likus 2 minutėms „Kuršiai“ įgijo 1 taško persvarą (79:78), bet Aurelijus Pukelis pelnė 5 taškus iš eilės, Paulius Beliavičius sumetė baudas ir likus 23 sekundėms nugalėtojas klausimų nebekėlė – „Vytis“ pirmavo 6 taškais.

Šakių komandai Aurelijus Pukelis per 32 minutes pelnė 26 taškus (7/7 dvit., 0/3 trit., 12/12 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 39 naudingumo balus.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Ernestas Jaškus, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 27 taškai (4/5 dvit., 6/6 trit., 1/2 baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

Pirmoje rungtynių pusėje Jaškus surinko 22 taškus ir jau tada buvo pataikęs visus 6 tritaškius. Antroje pusėje gynėjas tritaškių nemetė.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 26 (7/7 dvit., 12/12 baud., 12 atk. kam., 4 kld., 39 naud.), Paulius Beliavičius 16 (2/7 trit., 6 rez. perd.), Marijus Užupis 10 (3/9 dvit., 6 atk. kam.), Paulius Semaška (4 kld.), Gabrielius Čelka (6 atk. kam.) ir Šarūnas Vingelis (2/4 trit.) po 8.

„Kuršiai“: Ernestas Jaškus 27 (4/5 dvit., 6/6 trit., 6 kld., 28 naud.), Tadas Kararinas 14 (4/7 trit.), Rokas Jocys 13 (4/5 dvit., 1/5 trit., 4 kld.), Derekas Hanesas 12 (5/10 dvit., 0/6 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Laurynas Mikalauskas 8.