Po susidūrimo skausmo palaužtas Sabonis nebegalėjo tęsti rungtynių

2022-03-21 06:57

Domantą Sabonį Sakramente sustabdė trauma. Lietuvis susidūrė su Mikalu Bridgesu kelis į kelį ir buvo palaužtas skausmo.

Prie parkritusio centro iškart pripuolė Sakramento „Kings“ (25-48) personalas ir žaidėjai, krepšininkas ranka trynė sužeistą kairį kelį.

Jis savo jėgomis paliko aikštelę per pertraukėlę, o po jos mėgino grįžti – sėkmingai nutraukė varžovų ataką, bet skausmas ribojo „Kings“ vedlį.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Sabonis patraukė tiesiai į rūbinę, o be jo likusi Sakramento komanda savo aikštėje 124:127 (26:22, 33:27, 28:34, 23:27, 14:17) per pratęsimą nusileido Finikso „Suns“ (58-14).

Lietuvos rinktinės centro laukia magnetinio rezonanso tyrimas.

25-erių puolėjas per 31 minutę įmetė 18 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 7/9 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Sabonis trečiojo kėlinio pradžioje po dviejų taškų su Deandre Aytono pražanga didino „Kings“ pranašumą iki 65:51.

Visgi tada „Kings“ krito į duobę ir pralaimėjo atkarpą 1:12 ir po Devino Bookerio aštuonių taškų serijos „Suns“ priartėjo 73:74.

„Kings“ lietuvis tuomet dar kartą pelnė du taškus su JaVale'o McGee pražanga – 77:73.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Sabonio išėjimas vėl pagyvino „Kings“. Jis įmetė du taškus ir šeimininkai buvo priekyje 95:91. Po to jis sėkmingai asistavo Davionui Mitchellui, kuris smeigė tritaškį, o kitoje atakoje iškišo puikų perdavimą Harrisonui Barnesui.

Pastarasis pelnė du taškus su pražanga ir Sakramento komanda minimaliai pirmavo 101:100.

„Kings“ į pratęsimą išvedė Mitchello du taškai likus 2,8 sekundės, kurie išlygino rezultatą – 110:110. Paskutinės „Suns“ atakos smaigalyje atsidūrė Devinas Bookeris, jo metimas iš toli tikslo nepasiekė.

Pratęsime likus žaisti 41,1 sekundės Damianas Jonesas įkrovė iš viršaus ir „Kings“ turėjo taško persvarą – 121:120.

Landry Shametas prametė iš tritaškio zonos, bet „Suns“ atkovojo kamuolį puolime ir komanda paprašė minutės pertraukėlės.

Po jos Shametas smeigė tritaškį ir persvėrė rezultatą svečių naudai – 123:121.

Barnesui nepavyko užbaigti atakos dvitaškiu, Torrey Craigas įkrovė iš viršaus ir padėjo tašką rungtynėse – 126:122.

Devintu šaukimu „Kings“ pakviestas Mitchellas sužaidė karjeros rungtynes. Gynėjas per 46 minutes įmetė 28 taškus (5/15 dvit., 4/7 trit., 6/6 baud.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius.

Bookeris nugalėtojams sumetė 31 tašką (9/16 dvit., 2/5 trit., 7/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Pratęsime likus žaisti minutę jis prasižengė šeštą kartą ir nebegalėjo tęsti rungtynių.

„Kings“: Davionas Mitchellas 28 (5/15 dvit., 4/7 trit., 6/6 baud., 9 rez. perd., 5 kld.), Harrisonas Barnesas 21 (6/11 dvit., 1/5 trit., 6/8 baud.), Domantas Sabonis 18 (4/7 dvit., 7/9 baud., 12 atk. kam., 6 rez. perd., 27 naud.), Donte DiVincenzo (3/6 trit., 3 per. kam., 4 kld.) ir Damianas Jonesas (4/7 dvit., 7 atk. kam.) po 13, Trey Lylesas 11 (2/4 trit., 5 atk. kam.), Justinas Holiday 10 (2/7 trit.).

„Suns“: Devinas Bookeris 31 (9/16 dvit., 2/5 trit., 7/7 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud.), Mikalas Bridgesas 27 (7/12 dvit., 2/6 trit., 7/8 baud.), Landry Shametas 21 (5/9 trit.), JaVale'as McGee 14 (5/8 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.), Deandre Aytonas 12 (5/6 dvit., 10 atk. kam.), Aaronas Holiday 9 (3/9 dvit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.).