Įspūdingai sugrįžęs „Armani Exchange“ parklupdė Eurolygos čempionus

2022-03-24 21:17
Nuotr.: Tolga Adanali/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Tolga Adanali/Euroleague Basketball via Getty Images

Įspūdingą pergalę Eurolygoje iškovojo Milano „Armani Exchange“ (17-8) ekipa.

Ettore Messinos auklėtiniai išvykoje 83:77 (21:30, 15:21, 26:10, 20:16) parklupdė Stambulo „Anadolu Efes“ (14-11) krepšininkus.

Dar viena pergalė užtikrintų „Armani Exchange“ mažiausiai ketvirtąją vietą reguliariajame sezone ir namų pranašumą ketvirtfinalyje.

Tuo metu „Anadolu Efes“ žengia penkti.

Pirmoje rungtynių pusėje dominavo šeimininkai, kurie, vedami Vasilije Micičiaus ir Adrieno Moermano, prieš pertrauką susikrovė 15 taškų pranašumą (51:36).

Tačiau italai nepasidavė: Messinos kariauna surengė įspūdingą spurtą 26:10, o Kyle'as Hinesas prieš pat lemiamą ketvirtį persvėrė rezultatą (62:61).

Ketvirtasis kėlinys priminė tikrą nervų karą: pirmaujanti komanda nuolat keitėsi, o likus 5 minutėms iki mačo pabaigos po Micičiaus baudų minimaliai pirmavo Eurolygos čempionai (70:69).

Visgi tuomet italai kilo į lemiamą šturmą, spurtavo 8:0 ir po Shavono Shieldso dvita6kio likus 2 minutėms įgijo 7 taškų pranašumą (77:70).

Netrukus komandos apsikeitė taškais (79:72), Micičius pelnė dvitaškį (74:79), svečiai prametė ir likus minutei Shane'as Larkinas turėjo progą priartinti savo komandą, tačiau prametė dvitaškį.

Kitoje aikštelės pusėje Nicolo Melli pelnė dvitaškį, taip įšaldydamas rungtynes (81:74).

Antrąją rungtynių pusę „Armani Exchange“ laimėjo 47:26.

Po pertraukos italai nesuklydo nė karto, tuo metu „Anadolu Efes“ kamuolį pametė 6 kartus.

Milano ekipos gretose išsiskyrė Sergio Rodriguezas, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 11 taškų (1/1 dvit., 3/6 trit., 0/1 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Datome, per 24 minutes pelnęs 14 taškų (4/5 dvit., 2/9 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius bei surinko 9 naudingumo balus.

Stambulo komandai Micičius per 33 minutes pelnė 27 taškus (6/7 dvit., 3/9 trit., 6/7 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 27 (6/7 dvit., 3/9 trit., 6/7 baud., 5 rez. perd., 28 naud.), Adrienas Moermanas 16 (3/5 trit., 9 atk. kam.), Shane'as Larkinas 10 (2/4 trit., 4 kld.), Bryantas Dunstonas 9 (4/8 baud.).

„Armani Exchange“: Luigi Datome 14 (4/5 dvit., 2/9 trit.), Devonas Hallas 13 (5/8 dvit.), Shavonas Shieldsas 12 (4/8 dvit., 5 rez. perd.), Sergio Rodriguezas 11 (3/6 trit., 8 rez. perd.), Nicolo Melli 10 (4/8 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.), Kyle'as Hinesas 9 (4/4 dvit.).