Minesotoje – žaidėjus juokinusi įžymybė ir jokių šansų Dončičiaus „Mavs“

2022-03-26 08:00
Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX

Minesota pagaliau gali džiaugtis kokybišku krepšiniu, o puikias nuotaikas iliustruoja ir įvykiai arenoje.

„Timberwolves“ (43-32) namie 116:95 (26:22, 35:28, 28:17, 27:28) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (45-29) ir nepraranda vilčių pakovoti dėl 6 vietos, kuri garantuoja vieta atkrintamosiose.

Rungtynių metu užfiksuotas juokingas vieno aistruolio poelgis. Pirmose eilėse prie aikštės įsitaisęs fanas rungtynių metu sugalvojo... apsikirpti plaukus.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Į tai, kas vyksta šalia aikštės, iškart sureagavo ir krepšininkai. Šypsenos nesulaikė ir „Timberwolves“ vedliai Karlas-Anthony Townsas, Anthony Edwardsas.

Kaip vėliau paaiškėjo, galvą apsiskusti sugalvojęs fanas yra „YouTube“ įžymybė JiDion. Jo kanalą prenumeruoja daugiau nei 4 mln. žmonių.

Minesotos ekipa jau turi kišenėje vietą bent įkrintamosiose, bet siekia palypėti dar laipteliu aukščiau. „Timberwolves“ pergalėmis susilygino su 6 vietoje esančiais Denverio „Nuggets“ (43-31).

Minesotos komandai Karlas-Anthony Towns per 29 minutes pelnė 20 taškų (5/6 dvit., 2/4 trit., 4/4 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Timberwolves“ gretose septyni žaidėjai pasiekė dviženklį rezultatyvumą. Nė vienas komandos krepšininkas nerungtyniavo daugiau nei 30 minučių.

Dalaso ekipos gretose labiausiai išsiskyrė arti trigubo dublio buvęs Luka Dončičius, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 24 taškai (3/7 dvit., 5/11 trit., 3/5 baudų), 10 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai.

„Timberwolves“ nežymų deficitą turėjo tik rungtynių pradžioje, o antrajame ketvirtyje jau krovėsi pranašumą. Iki pertraukos pavyko įgyti dviženklę persvarą (61:50).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai tęsė puikų žaidimą. Septynių taškų atkarpa leido dar labiau atitrūkti, o per paskutines 10 minučių visi klausimai buvo atsakyti (105:80).

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 20 (5/6 dvit., 2/4 trit., 9 atk. kam.), Jordanas McLaughlinas 16 (3/5 trit., 5 atk. kam.), D'Angelo Russellas 15 (5/10 dvit., 1/6 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd.), Taureanas Prince'as 14 (2/4 trit., 5 atk. kam.), Anthony Edwardsas (6/10 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Jarredas Vanderbiltas (4/5 dvit., 6 atk. kam.) po 12, Patrickas Beverley 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 24 (3/7 dvit., 5/11 trit., 10 atk. kam., 8 rez. perd.), Dwightas Powellas 13 (5/7 dvit., 5 atk. kam.), Jalenas Brunsonas (1/6 trit., 6 atk. kam.) ir Spenceris Dinwiddie (1/5 trit., 4 rez. perd.) po 11, Maxi Kleberas 9 (1/6 trit., 6 atk. kam.), Dorianas Finney-Smithas (1/8 trit., 2 blok.) ir Joshua Greenas po 7.