Rezultatyviausią mačą sužaidęs „Wizards“ naujokas prisidėjo prie triumfo prieš „Warriors“

2022-03-28 09:51
Nuotr.: RS - Scanpix

Corey Kispertas sužaidė rezultatyviausias savo karjeros rungtynes ir svariai prisidėjo prie Vašingtono „Wizards“ (32-42) pergalės NBA.

Vašingtono klubas savo aikštėje 123:115 (28:24, 31:27, 33:30, 31:34) įveikė be lyderio vargstančią „Golden State Warriors“ (48-27) ekipą.

Susitraumavęs Stephenas Curry praleido jau šeštąsias rungtynes paeiliui, o per šią atkarpą „Warrios“ patyrė penkias nesėkmes.

Rezultatyvūs perdavimai 3

23-ejų NBA debiutantas Kispertas per 40 minučių pelnė 25 taškus (3/3 dvit, 6/9 trit.). Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Ankstesnis „Wizards“ jaunuolio rezultatyviausias karjeros pasirodymas – mačas su Los Andželo „Lakers“, kai pelnė 21 tašką.

Antrajame kėlinyje „Wizards“ susikrovė rekordinį 18 taškų pranašumą (57:39), tačiau tuomet „Warriors“ spurtavo 12:2 ir apkarpė deficitą iki 8 taškų (51:59).

Visą trečiąjį kėlinį besivijusi San Fransisko komanda mėgino kasti varžovams per lemiamą ketvirtį. Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos Jordanas Poole'as baudos metimu sumažino skirtumą (105:113), bet kitoje aikštės pusėje Kristaps Porzingis atsakė 4 taškais paeiliui (117:108), o vėliau pastarasis ir įtvirtino pergalę (123:115).

Porzingis per 31 minutę pelnė 23 taškus (5/15 dvit., 1/6 trit., 10/11 baudų), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Prie pergalės taip pat prisidėjo Kentaviousas Caldwellas-Pope'as, kuris per 30 minučių pelnė 22 taškus (5/5 dvit., 3/3 trit., 3/3 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

San Fransisko ekipos gretose išsiskyrė Otto Porteris, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 14 taškų (4/5 dvit., 1/2 trit., 3/3 baudų), 11 atkovotų kamuolių ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

„Wizards“: Corey Kispertas 25 (6/9 trit.), Kristaps Porzingis 23 (5/15 dvit., 1/6 trit., 10/11 baud., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 22 (5/5 dvit., 3/3 trit., 2 blok.), Deni Avdija 14 (3/4 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Danielis Gaffordas 11 (5/6 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.), Tomas Satoransky (4/7 dvit., 7 rez. perd.) ir Anthony Gillas (8 atk. kam., 2 blok.) po 9.

„Warriors“: Jordanas Poole'as 26 (7/15 dvit., 1/10 trit., 9/11 baud., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Klay Thompsonas 25 (5/9 dvit., 5/13 trit., 5 atk. kam.), Andrew Wigginsas 23 (8/11 dvit., 7/10 baud.), Otto Porteris 14 (4/5 dvit., 11 atk. kam.), Kevonas Looney 8 (6 atk. kam.), Draymondas Greenas 7 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.).