Tarp lyderių: Brazdeikis pakartojo asmeninį šio sezono NBA rezultatyvumo rekordą

2022-03-29 06:42
Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix

Puikiai gautą šansą NBA lygoje išnaudojo Ignas Brazdeikis, tačiau jo atstovaujamas Orlando „Magic“ (20-56) klubas patyrė eilinį pralaimėjimą.

Jamahlo Mosley auklėtiniai išvykoje 101:107 (22:27, 31:33, 27:21, 21:26) nusileido Klivlando „Cavaliers“ (42-33) krepšininkams.

Brazdeikis pakartojo asmeninį šio sezono rezultatyvumo rekordą: per 23 minutes surinko 13 taškų (6/7 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), 4 atkovotus kamuolius ir 2 asmenines pražangas.

Rezultatyvūs perdavimai 12

Už lietuvį rezultatyviau Orlando ekipoje žaidė tik Wendellas Carteris, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 15 taškų (7/10 dvit., 0/4 trit., 1/6 baud.), 12 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Tas antrasis penketas su (Brazdeikiu) suteikė mums didelį stimulą ir puikiai atliko užduotis, – sakė „Magic“ treneris Mosley. – Mūsų startinio penketo žaidėjai ant suolelio palaikė tuos vaikinus, turime tokią dinamišką grupę, jie visi vienas kitą palaiko.“

Tai buvo ketvirtas kartas šiame sezone, kuomet lietuvis surinko dviženklį taškų skaičių.

2021-2022 m. NBA pirmenybėse Brazdeikio statistika siekia 3,5 taško, 1,3 atkovoto kamuolio ir 0,8 rezultatyvaus perdavimo.

Brazdeikis žaidė ir lemiamu metu, kuomet sprendėsi rungtynių likimas. Likus 6 minutėms iki mačo pabaigos jis persvėrė rezultatą „Magic“ naudai (92:90), tačiau tuomet darbo ėmėsi „Cavaliers“. Šeimininkai spurtavo 12:0 ir po Lauri Markkaneno dėjimo likus minutei susikrovė dviženklį pranašumą (102:92), kurio svečiai nebepanaikino.

Klivlando komandai Dariusas Garlandas per 40 minučių pelnė 25 taškus (2/7 dvit., 5/10 trit., 6/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Cavaliers“: Dariusas Garlandas 25 (2/7 dvit., 5/10 trit., 6/6 baud., 12 rez. perd., 3 per. kam.), Lauri Markkanenas 20 (3/9 trit., 5/5 baud.), Kevinas Love 19 (4/12 trit., 7 atk. kam.), Isaacas Okoro 11 (4/6 dvit., 5 atk. kam., 4 per. kam.), Carisas LeVertas 8 (4/11 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Magic“: Wendellas Carteris 15 (7/10 dvit., 12 atk. kam., 6 rez. perd.), Ignas Brazdeikis 13 (6/7 dvit.), Mo Bamba (3/4 trit.), Cole'as Anthony (4 rez. perd.) ir Markelle Fultzas (5/10 dvit., 4 rez. perd.) po 11, Franzas Wagneris (4/6 dvit., 6 rez. perd.) ir Admiralas Schofieldas (2/6 trit.) po 10, Chuma Okeke 7 (1/6 trit., 5 atk. kam.).