Atėnuose nugalėjęs „Maccabi“ beveik turi vietą Eurolygos aštuntuke

2022-03-29 20:55
Nuotr.: Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images

Graikijoje pergalę pasiekęs Tel Avivo „Maccabi“ (14-11) – per žingsnį nuo Eurolygos atkrintamųjų.

Izraelio ekipa išvykoje 95:83 (23:26, 32:20, 15:12, 25:25) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (7-18) ir pasiekė trečią pergalę iš eilės.

„Maccabi“ po šios pergalės susilygino su penktoje vietoje esančiu „Anadolu Efes“ (14-11). Avi Eveno auklėtiniai į atkrintamąsias turi šansų prasibrauti ir nelaimėję likusių trejų rungtynių. Bent vienas laimėjimas užtikrintų patekimą į aštuntuką.

Rezultatyvūs perdavimai 3

PAO pralaimėjimas gerina ir Kauno „Žalgirio“ (7-19) šansus išsikapstyti iš turnyrinės lentelės apačios. Žaliai balti yra sužaidę vienu maču daugiau, bet turi tarpusavio pranašumą. Eurolygos turnyrinę lentelę rasite čia.

Didžiąją dalį pirmosios pusės atsilikinėjęs „Maccabi“ iššovė prieš pertrauką. Svečiai spurtavo 12:0 ir į rūbinę išėjo su 9 taškų pranašumu (55:46).

Po pertraukos PAO bandė artintis, bet deficitą pavyko nukirpti tik iki 6 taškų (53:59). „Maccabi“ vėl perėmė žaidimo vadžias ir jau skaičiavo dviženklį pranašumą (70:58). Ketvirtajame kėlinyje svečių persvara pasiekė 15 taškų (76:61) ir klausimų dėl nugalėtojo nebekilo.

Tel Avivo ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Derrickas Williamsas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 17 taškų (2/5 dvit., 4/7 trit., 1/3 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

Atėnų komandai Nemanja Nedovičius per 30 minučių pelnė 21 tašką (1/1 dvit., 5/12 trit., 4/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 21 (5/12 trit., 4 kld.), Ioannis Papapetrou 17 (3/7 trit., 4 rez. perd.), Darylas Maconas 13 (5/6 dvit., 0/5 trit., 4 rez. perd., 4 kld.), Lefteris Mantzoukas 11 (3/3 trit.), Leonidas Kaselakis 8.

„Maccabi“: Derrickas Williamsas 17 (4/7 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Jalenas Reynoldsas 16 (7/13 dvit., 9 atk. kam.), Jamesas Nunnally 15 (2/6 trit., 8 atk. kam.), Ante Žižičius 13 (6/9 dvit.), Keenanas Evansas 11 (4/5 dvit., 6 rez. perd., 4 per. kam.), Scottie Wilbekinas (2/7 trit., 9 rez. perd.) ir Yiftachas Zivas po 9.