„Armani Exchange“ pergalė prieš „Bayern“ paženklinta Hineso pasiekimu

2022-03-29 23:30
Nuotr.: Giuseppe Cottini/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Giuseppe Cottini/Euroleague Basketball via Getty Images

Įtemptą dvikovą laimėję Milano „Armani Exchange“ (18-8) taikosi į aukštesnę vietą Eurolygos reguliariajame sezone.

Ettore Messinos auklėtiniai namuose 84:77 (15:19, 18:17, 23:14, 28:27) palaužė Miuncheno „Bayern“ (12-12).

Italai po šio mačo pergalėmis susilygino su antroje vietoje esančiu Madrido „Real“ (18-8). „Armani Exchange“ neturi tarpusavio pranašumo, tad užima trečiąją vietą.

Rezultatyvūs perdavimai 6

„Bayern“ pateks į atkrintamąsias jei laimės trejas iš likusių ketverių rungtynių. Daug galimybių pasiekti aštuntuką ir su dviem pergalėmis, bet taip pat yra variantas patekti ir su vienu laimėjimu per likusius mačus. Eurolygos turnyrinę lentelę rasite čia.

Šiame mače simbolinę taškų ribą Eurolygoje perlipo Kyle'as Hinesas. Italijos komandos centras tapo 11 žaidėju turnyro istorijoje, kuris pelnė 3 tūkst. taškų.

Su 3,001 tašku Hinesui iki 10-oje pozicijoje esančio Aleksejaus Švedo (3,006 tšk.) trūksta vos 5 taškų.

Hinesas per 22 minutes pelnė 8 taškus (3/4 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 10 naudingumo balų.

Susitikimas kulminaciją pasiekė ketvirtajame kėlinyje, kai Miuncheno ekipa laimėjo atkarpą 6:0 ir ištirpdė deficitą iki minimalaus (65:66). Svarbiu metu italus truktelėjo Shavonas Shieldsas, kurio du tritaškiai sukūrė 5 taškų pranašumą (72:67).

„Bayern“ likus 2 minutėms priartėjo iki 3 taškų (71:74), bet techninę pražangą užsidirbo treneris Andrea Trinchieri. „Armani Exchange“ tai pavertė keturiais taškais ir pasiekė pergalę (78:71).

Milano komandai Nicolo Melli per 29 minutes pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 0/1 trit., 7/8 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Shavonas Shieldsas, per 29 minutes pelnęs 22 taškus (5/9 dvit., 2/3 trit., 6/6 baudų). Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį bei surinko 15 naudingumo balų.

Miuncheno ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Vladimiras Lučičius, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 26 taškai (4/7 dvit., 4/7 trit., 6/8 baudų), 2 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 24 naudingumo balai.

„Armani Exchange“: Shavonas Shieldsas 22 (5/9 dvit., 2/3 trit., 6/6 baud., 4 kld.), Nicolo Melli (7/8 baud., 13 atk. kam., 6 rez. perd., 29 naud.) ir Devonas Hallas (5/6 baud.) po 11, Sergio Rodriguezas 9 (2/4 trit.), Kyle'as Hinesas 8.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 26 (4/7 dvit., 4/7 trit., 6/8 baud.), Ognjenas Jaramazas 14 (2/5 trit.), Darrunas Hilliardas 11 (2/5 trit.), Leonas Radoševičius 7.

Eurolyga
Na Bayern dar po viruso nera lengva pasiekti pergaliu gali taip ir iskristi is 8 vietos