„7bet-NKL“ ketvirtfinalio starte „Šilutė“ sutriuškino „Atletą“

2022-03-30 20:01
Nuotr.: Matas Baranauskas

„Šilutė“ užtikrintai pradėjo „7bet-NKL“ ketvirtfinalio kovas.

Šilutės klubas namie 81:54 (24:13, 18:11, 22:11, 17:19) nepasigailėjo Kauno r. „Atleto“.

Ketvirtfinalyje ekipos kovoja iki trijų pergalių. Šilutės ekipa po šio mačo serijoje pirmauja 1-0.

Šeimininkų komandai Tomas Balčiūnas per 27 minutes pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 4/6 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 26 naudingumo balus.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Nugalėtojų komandoje penki žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių, o pasižymėti bent tašku spėjo 9 iš 11 registruotų ekipos krepšininkų.

Kauno r. ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Karolis Babkauskas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 14 taškų (0/1 dvit., 4/7 trit., 2/2 baudų), 1 atkovotas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

„Šilutė“ rungtynes perlaužė dar pirmajame kėlinyje, kuriame įgijo dviženklį pranašumą (22:10). Iki pertraukos persvara tik augo – į rūbinę šeimininkai išsinešė 18 taškų prabangą (42:24).

Po pertraukos svečiams rimčiau užsikabinti nepavyko, o didžiausias „Šilutės“ pranašumas buvo ketvirtajame kėlinyje – 32 taškai (79:47).

„Šilutė“: Tomas Balčiūnas 16 (6/10 dvit., 11 atk. kam., 26 naud.), Delante Jonesas 15 (6/8 dvit.), Valdas Vasylius (2/4 trit., 4 kld.) ir Deividas Anužis (6/6 baud., 4 rez. perd.) po 11, Rokas Mačiulis 10 (2/3 trit., 6 atk. kam.), Linas Lekavičius 8 (4/7 dvit., 5 atk. kam.).

„Atletas“: Karolis Babkauskas 14 (4/7 trit., 4 kld.), Ignas Juškevičius 8 (6/10 baud., 5 atk. kam.), Aidas Kavaliauskas ir Martynas Linkevičius (0/5 trit., 7 atk. kam.) po 7.