Porterio trigubas dublis neišgelbėjo „Rockets“ nuo Sabonio komandos

2022-03-31 07:33
Nuotr.: AP - Scanpix

Kevinas Porteris šiame sezone surinko pirmą trigubą dublį, bet to jo komandos pergalei nepakako.

Hjustono „Rockets“ (20-57) Nacionalinės krepšinio asociacijos rungtynėse namie 118:121 (39:28, 27:44, 37:32, 15:17) nusileido be Domanto Sabonio žaidusiai Sakramento „Kings“ (28-49) komandai.

Įspūdingą pasirodymą surengęs Kevinas Porteris per 37 minutes pelnė 30 taškų (7/7 dvit., 4/10 trit., 4/5 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Rezultatyvūs perdavimai 5

„Iš tikrųjų aš net negaliu šiuo trigubu dubliu džiaugtis, – po rungtynių sakė Porteris. – Galų gale norime laimėti, bet to nepakako.“

Trečiajame kėlinyje „Kings“ turėjo susikrovusi 14 taškų pranašumą (95:81), tačiau Usmano Garubos inicijuotas spurtas padėjo namų komandai iki ketvirčio pabaigos prisivyti varžovus (103:104).

Per lemiamą 12 minučių atkarpą vyko atkakli kova, mat nė vienai komandai nepavyko ženkliau išsiveržti į priekį. Tiksint paskutinėms 2 minutėms Garuba persvėrė rezultatą „Rockets“ naudai (113:112), bet Donte DiVincenzo smeigė tritaškį, o Damianas Jonesas pridėjo dvitaškį ir mačo kontrolė vėl buvo „Kings“ rankose (117:113).

Likus paskutinei minutei Jae'Seanas Tate'as sušvelnino deficitą (115:117), o netrukus abi komandos apsikeitė klaidomis. Visgi tuomet Davionas Mitchellas baudų metimais padidino persvarą (119:115), bet likus 10 sekundžių Jalenas Greenas pataikė tritaškį, kuris sugrąžino „Rockets“ viltis (118:119).

Vis tik per likusį laiką Hjustono ekipa neišsigelbėjo, nes Joshas Christopheris prametė tritaškį.

Sakramento ekipos gretose išsiskyrė Jonesas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 24 taškai (9/12 dvit., 0/1 trit., 6/9 baudų), 9 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Mitchellas, per 39 minutes pelnęs 24 taškus (11/20 dvit., 0/2 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“: Jalenas Greenas 32 (5/11 dvit., 6/14 trit.), Kevinas Porteris 30 (7/7 dvit., 4/10 trit., 12 atk. kam., 12 rez. perd.), Bruno Fernando 17 (6/8 dvit., 5/6 baud., 10 atk. kam.), Kenyonas Martinas 11 (3/7 dvit., 6 atk. kam.), Usmanas Garuba 8 (7 atk. kam.), Jae'Seanas Tate'as 7 (6 atk. kam.).

„Kings“: Davionas Mitchellas (11/20 dvit., 5 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld.), Damianas Jonesas (9/12 dvit., 6/9 baud., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 4 blok.) ir Trey Lylesas (4/6 trit., 10/12 baud., 7 atk. kam.) po 24, Harrisonas Barnesas 13, Jeremy Lambas 12 (5/9 dvit., 7 atk. kam.), Chimezie Metu 9 (4/9 dvit., 2 blok.), Donte DiVincenzo 8 (2/4 trit., 8 atk. kam.).