Sužvėrėjusio „Warriors“ gynėjo nepakako: „Suns“ pratęsė pergalių seriją

2022-03-31 10:04
Nuotr.: John Hefti-USA TODAY Sports
Nuotr. John Hefti-USA TODAY Sports

Jordanas Pool'as atkartojo asmeninį rezultatyvumo rekordą, bet to nepakako, kad „Golden State Warriors“ (48-29) NBA išvengtų ketvirtos nesėkmės iš eilės.

Devino Bookerio vedama Finikso „Suns“ (62-14) išvykoje 107:103 (29:32, 21:16, 27:27, 30:28) po įtemptos kovos palaužė be Stepheno Curry stringančią San Fransisko komandą.

Puikiai rungtyniavęs Poole'as per 36 minutes pelnė 38 taškus (4/7 dvit., 7/15 trit., 9/10 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir dukart suklydo.

Rezultatyvūs perdavimai 2

38 taškų pasirodymą 22-ejų gynėjas yra užfiksavęs ir praėjusiame sezone, kai varžėsi prieš Naujojo Orleano „Pelicans“ krepšininkus.

Po ilgosios pertraukos „Warriors“ perėmė rungtynių kontrolę (68:61), tačiau tuomet Bookeris ėmėsi lyderio vaidmens ir netrukus išlygino rezultatą (68:68), o sugrįžusi intriga išliko iki pat paskutinių sekundžių.

Tiksint paskutinei minutei Poole'as pataikė keturis baudų metimus ir išvedė San Fransisko komandą į priekį (101:100), bet kitoje aikštės pusėje Bookeris ir Chrisas Paulas pateikė atsakymą (104:101).

Likus 12 sekundžių Draymondas Greenas sumetė baudų metimus (103:104) ir „Warriors“ specialiai prasižengė. Visgi Paulo ranka prie baudų metimų linijos nesudrebėjo (106:103), Poole'o tritaškis tikslo nepasiekė ir „Suns“ šventė pergalę.

Vakarų konferencijoje „Warriors“ šiuo metu užima ketvirtąją poziciją, bet jai ant kulnų mina vos dvejomis pergalėmis atsiliekantis Denverio „Nuggets“ klubas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Bookeris, per 37 minutes pelnęs 22 taškus (3/13 dvit., 2/8 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Finikso ekipos gretose taip pat išsiskyrė Mikalas Bridgesas, kurio sąskaitoje per 40 minučių buvo 22 taškai (7/12 dvit., 1/2 trit., 5/6 baudų), 7 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai.

Dvigubą dublį surinkęs Deandre Aytonas per 35 minutes pelnė 16 taškų (7/17 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 16 kamuolių, bet penkissyk suklydo.

„Warriors“: Jordan Poole 38 (4/7 dvit., 7/15 trit., 9/10 baud., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 37 naud.), Andrew Wiggins 19 (4/10 dvit., 2/6 trit., 5/8 baud., 8 atk. kam.), Klay Thompson 13 (4/11 dvit., 1/10 trit., 4 rez. perd.), Gary Payton 10 (5/7 dvit.), Draymond Green 8 (10 atk. kam., 7 rez. perd., 3 blok., 4 kld.).

„Suns“: Devin Booker (3/13 dvit., 2/8 trit., 10/12 baud., 5 atk. kam.) ir Mikal Bridges (7/12 dvit., 5/6 baud., 7 atk. kam.) po 22, Deandre Ayton 16 (7/17 dvit., 16 atk. kam., 5 kld.), Chris Paul 15 (6/7 dvit., 8 rez. perd.), Jae Crowder 10 (2/5 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Landry Shamet 8 (2/5 trit.).