Staigmena: PAO atėmė iš „Real“ svarbų tašką ir įgijo pranašumą prieš „Žalgirį“

2022-03-31 22:52
Nuotr.: Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images

Pergalę Eurolygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (8-18) ekipa.

Dimitrio Prifčio auklėtiniai namuose 87:86 (22:11, 19:21, 18:22, 28:32) palaužė Madrido „Real“ (18-9) krepšininkus ir atėmė iš karališkojo klubo svarbų laimėjimą.

Šiuo metu „Real“ kovoja dėl antrosios vietos reguliariajame sezone ir turi vienodą pergalių/pralaimėjimų santykį kaip Milano „Armani Exchange“ (18-9) ir Pirėjo „Olympiakos“ (18-9).

Rezultatyvūs perdavimai 1

Tarpusavio pranašumą iš šios trijulės turi „Oly“, todėl jiems užtenka pergalės prieš „Barcą“ penktadienį.

Tuo metu PAO viena pergale lenkia „Žalgirį“ ir kad kauniečiai neliktų paskutiniai, turi laimėti abu mačus ir tikėtis bent vienos PAO nesėkmės, arba laimėti vienerias rungtynes bei laukti dviejų Atėnų klubo kluptelėjimų.

Paskutiniai du PAO mačai Eurolygoje – išvykose prieš Berlyno ALBA ir Stambulo „Fenerbahče“. Tuo metu „Žalgiris“ Vitorijoje kausis su „Baskonia“ ir namuose su Belgrado „Crvena Zvezda“.

Rungtynes geriau pradėjo PAO, kurie pirmąjį kėlinį laimėjo dvigubai ir įgijo 11 taškų pranašumą (22:11), o į pertrauką išėjo pirmaudami 9 taškais (41:32).

Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos šeimininkai tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose (80:69), tačiau Madrido ekipa kilo į šturmą: spurtavo 14:6 ir po Sergio Llullo tritaškio likus 3 sekundėms sumažino skirtumą iki 3 taškų (83:86).

Tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti svečiams. Ioannis Papapetrou įmetė baudą ir įtvirtino PAO pergalę.

Atėnai komandai Georgios Papagiannis per 31 minutę pelnė 18 taškų (9/11 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 30 naudingumo balų.

Madrido ekipos gretose išsiskyrė Walteris Tavaresas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 12 taškų (5/11 dvit., 2/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

„Panathinaikos“: Georgios Papagiannis 18 (9/11 dvit., 10 atk. kam., 5 blok., 30 naud.), Ioannis Papapetrou 15 (5/8 dvit., 1/7 trit.), Nemanja Nedovičius (3/8 trit., 6 rez. perd.) ir Jeremy Evansas (2/2 trit.) po 13, Howardas Sant-Roosas (4 rez. perd.) ir Darylas Maconas (4 rez. perd.) po 9.

„Real“: Thomasas Heurtelis 18 (4/4 trit., 4 kld.), Sergio Llullas 15 (3/8 trit., 5 rez. perd.), Gabrielis Deckas (2/3 trit.) ir Walteris Tavaresas (5/11 dvit., 12 atk. kam., 26 naud.) po 12, Rudy Fernandezas 9 (3/4 trit., 6 rez. perd.), Trey Thompkinsas 8 (2/4 trit.).

In vino veritas
Pasiziurejus i Pao zaideju pavardes, tai nera tokia jau bloga komanda, kad voliotusi paciam Eurolygos dugne, dabar i sezono pabaiga net ir zaidimas kazkiek apsitvarke, todel kaip ir logiska, ir teisinga, kad Zalgiriukas jau kaip ir uzsibookino paskutine vieta. Nors dar pries savaite atrode, kad turi gana neblogas galimybes jos isvengt. Bet dabar su tokiu zaidimu ir nusiteikimu kaip su Asveliu ir su rytu, tai niekaip nesisviecia. Nu teks atkentet si sezona iki pat galo mums, bet kas pasidare Realui???
2022-04-01
+3
Real išvis atrodo kažkokie sudegę.Jau taip tom pergalėm persisotino,jog net nesistengia dar kažkaip keisti situaciją.Laso gaila,jog žaidėjai jau dėjo skersą,tai jam darbą kainuos.Kita vertus,jau ir jam atėjo laikas imtis kitų darbų bei ieškoti naujų iššūkių.