Šventė Pirėjuje: „Olympiakos“ dramatiškame mūšyje palaužė „Barcą“

2022-04-01 22:57
Nuotr.: Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images

Karštoje namų atmosferoje Pirėjo „Olympiakos“ (19-9) pasiekė dramatišką pergalę Eurolygoje.

Georgio Bartzoko auklėtiniai 73:66 (13:19, 20:21, 18:8, 22:18) palaužė „Barceloną“ (21-6).

Likus pustrečios minutės Nikola Mirotičius dvitaškiu išlygino rezultatą (62:62). Saša Vezenkovas atsakė tuo pačiu, o vėl šansą mesti baudas gavęs Mirotičius sykį nepataikė (63:64).

Rezultatyvūs perdavimai 2

Likus pusantros minutės svarbų tritaškį graikams pelnė Thomasas Walkupas, o apsigynus dvitaškį pridėjo Kostas Papanikolaou (69:63). „Barca“ nepasidavė – likus pusei minutės tritaškį pataikė Sertačas Šanli (66:69).

Likus 22 sek. Shaquille'as McKissicas pataikė baudas, o kitoje atakoje bloką gavęs Nickas Calathes palaidojo „Barcos“ šansus pakovoti dėl pergalės.

Po šių rungtynių „Olympiakos“ užsitikrino bent trečiąją vietą Eurolygos reguliariajame sezone. Graikai gali pakilti ir dar aukščiau, bet tam reikės Milano „Armani Exchange“ nesėkmės prieš Vilerbano ASVEL.

„Oly“ paskutinį kartą trečiąją vietą Eurolygos reguliariajame sezone turėjo 2017-2018 m. Tada ketvirtfinalyje graikus eliminavo Kauno „Žalgiris“.

„Barcai“ šis mačas neturėjo jokios įtakos turnyrinėje lentelėje – katalonai yra užsitikrinę pirmąją poziciją. Tai atsispindėjo ir Jasikevičiaus rotacijose, nes aikštėje pasirodė visi 12 žaidėjų ir nė vienas nežaidė daugiau nei 20 minučių.

Katalonams vis dar negali padėti Rokas Jokubaitis, kuris gydosi peties traumą.

„Barca“ pirmavo visą pirmąją mačo pusę, o į pertrauką išsinešė 7 taškų pranašumą (40:33). Trečiajame kėlinyje užstrigę katalonai liko su vos 8 taškais, o sugrįžę šeimininkai ketvirčio pabaigoje pirmą kartą išsiveržė į priekį (51:48).

Savo progą vėl nutolti katalonai turėjo ir ketvirtajame kėlinyje, kai Rolands Šmits pataikė dvitaškį (58:55). Tačiau „Oly“ lemiamomis minutėmis buvo kur kas šaltakraujiškesnė komanda ir pasiekė pergalę.

Pirėjo komandai Shaquielle'as McKissicas per 23 minutes pelnė 20 taškų (6/9 dvit., 1/2 trit., 5/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Barselonos ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Rolands Šmits, kurio sąskaitoje per 19 minučių buvo 6 taškai (3/5 dvit., 0/2 trit.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 11 naudingumo balų.

„Olympiakos“: Shaquielle'as McKissicas 20 (6/9 dvit., 5/6 baud.), Saša Vezenkovas 13 (2/3 trit., 5/6 baud.), Tyleris Dorsey 9, Hassanas Martinas 8 (2 blok.), Livio Jeanas-Charlesas 7.

„Barcelona“: Sertačas Šanli 13 (4/8 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam.), Nikola Mirotičius 11 (4/5 dvit., 6 atk. kam.), Nickas Calathes 7 (5 rez. perd.).

J
oly tai yra svarbi pergalė o barsai tai pajibat visvien jie žemiau nenukris.
2022-04-02
Objektyviai
kas mate varzybas , gali patvirtinti , kad barca taupes tiek su Miroticiumi, tiek rotuodamas su jaunimu, dalinsamas laika. ir kas dar labai krito i akis tai teiseju darbas oly pusej. na what ever nekeicia fakto , kad barca no1 ir atkrintamosiose reiks nuo viska irodyti..
2022-04-01
+5
Zalgiriukas
Laikas gryst pas zalgeryte :)))
2022-04-01
Nesvarbu
Na matosi Barsos formos kritimas,bet atkrintamosios po mėnesio ,tai atsigaus.Final4 Eurolygos kaip ir 100 proc,o ten kaip Fortūna sudelios, sėkmės gali tik linkėti,nes daugiausiai Lt atstovų bus ,nors ir stafe😉