Kaišo pagalius į ratus: „Fenerbahče“ palaužė „Bayern“

2022-04-04 22:57
Nuotr.: Tolga Adanali/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Tolga Adanali/Euroleague Basketball via Getty Images

Stambulo „Fenerbahče“ (10-16) kaišo pagalius į ratus varžovui, norinčiam pasigerinti poziciją prieš Eurolygos atkrintamąsias.

Saša Džordževičiaus auklėtiniai namie 81:76 (27:16, 18:15, 9:31, 27:14) palaužė Miuncheno „Bayern“ (13-13).

Lemiamą ketvirtį Stambulo komanda pradėjo atkarpa 12:0, kuri leido perimti iniciatyvą (64:62). Intriga išliko iki pat paskutinės minutės. Likus 58 sek. Henry tritaškiu nutolino šeimininkus (78:73).

Rezultatyvūs perdavimai 8

Kitoje atakoje Vladimiras Lučičius gavo teisę mesti tris baudas ir jas pataikė, bet Jano Vesely dvitaškis išsprendė visus klaustukus (80:76).

„Bayern“ ekipa yra užsitikrinusi vietą atkrintamosiose, tačiau siekia palypėti aukščiau iš 8 pozicijos. Vokiečiams lieka dvejos rungtynės, aukščiau esantys varžovai jau bus sunkiau pasiekiami.

„Fenerbahče“ praėjusiame ture nusileido Berlyno ALBA ir prarado šansus varžytis ketvirtfinalyje. Eurolygos turnyrinę lentelę rasite čia.

Stambulo komandai Pierria Henry per 31 minutę pelnė 22 taškus (5/9 dvit., 2/5 trit., 6/6 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

Miuncheno ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Augustine'as Rubitas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 17 taškų (5/8 dvit., 7/7 baudų), 5 atkovoti kamuoliai bei 22 naudingumo balai.

„Fenerbahče“ rungtynes pradėjo galingu spurtu 16:4 ir ritmo neataušino iki pat pertraukos. Antrąjį kėlinį turkai baigė turėdami 14 taškų persvarą (45:31).

„Bayern“ pabudo trečiajame kėlinyje. Andrea Trinchieri auklėtiniai smogė atkarpa 21:2 ir ne tik ištirpdė deficitą, bet ir įgijo pranašumą (52:47). Netrukus svečiai sugebėjo pirmauti ir dviženkle persvara (62:52).

Ketvirtajame kėlinyje sugrįžusi Stambulo komanda perėmė iniciatyvą ir pasiekė sunkią pergalę.

„Fenerbahče“: Pierria Henry 22 (5/9 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud., 8 rez. perd., 5 kld., 31 naud.), Janas Vesely 21 (9/11 dvit., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld., 30 naud.), Dyshawnas Pierre'as 10 (5/5 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam.).

„Bayern“: Augustine'as Rubitas 17 (5/8 dvit., 7/7 baud., 5 atk. kam.), Darrunas Hilliardas 13 (2/8 trit.), Žanas Šiško 8 (2/5 trit., 8 rez. perd.), Vladimiras Lučičius (0/5 trit., 5/5 baud.), Deshaunas Thomasas, Ognjenas Jaramazas ir Nihadas Djedovičius po 7.