Niujorke – vienvaldystė: „Nets“ ketvirtą kartą šį sezoną įveikė „Knicks“

2022-04-07 06:29
Nuotr.: 2022 Getty Images-SCANPIX
Nuotr. 2022 Getty Images-SCANPIX

Bruklino „Nets“ (42-38) ketvirtą kartą iš keturių galimų šį sezoną laimėjo miesto derbį.

Steve'o Nasho auklėtiniai išvykoje 110:98 (25:29, 25:38, 22:15, 38:16) įveikė Niujorko „Knicks“ (35-45).

Reguliariajame sezone ekipos susitiko keturis kartus ir visos akistatos baigėsi „Nets“ pergalėmis. Vienintelėje iš šių keturių Bruklino ekipa triumfavo dviženkliu pranašumu.

Rezultatyvūs perdavimai 11

„Nets“ lieka dvejos rungtynės reguliariajame sezone. Jei ekipa laimės prieš „Cavaliers“ ir „Pacers“, užims septintą vietą Rytuose ir turės namų aikštės pranašumą įkrintamosiose.

Trečiojo kėlinio pradžioje atrodė, kad „Knicks“ kontroliuoja situaciją – turėjo 21 taško persvarą (71:50). Dar iki kėlinio pabaigos „Nets“ apkarpė deficitą (72:82), o vėliau atkarpą pratęsė iki 18:1 ir perėmė iniciatyvą (85:84).

Likus 4 minutėms Kevinas Durantas dvitaškiu išvedė svečius į priekį (98:96). Kiek vėliau tritaškį pridėjo Kyrie Irvingas, o visiškai rungtynes uždarė Sethas Curry (104:96).

Bruklino ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Durantas, kurio sąskaitoje per 42 minutes buvo 32 taškai (9/12 dvit., 2/10 trit., 8/9 baudų), 10 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų.

„Knicks“ komandai Obi Toppinas per 43 minutes pelnė 19 taškų (5/9 dvit., 2/4 trit., 3/6 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“: Alecas Burksas 24 (3/8 dvit., 4/6 trit., 6/8 baud., 4 kld.), R.J. Barrettas 23 (5/16 dvit., 2/11 trit., 7/12 baud., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Obi Toppinas 19 (5/9 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 3 blok.), Jericho Simsas 10 (4/6 dvit., 13 atk. kam., 3 blok.), Evanas Fournier 8 (2/7 trit.).

„Nets“: Kevinas Durantas 32 (9/12 dvit., 2/10 trit., 8/9 baud., 10 atk. kam., 11 rez. perd., 2 blok., 4 kld.), Kyrie Irvingas 24 (6/14 dvit., 3/12 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Sethas Curry (3/7 trit.) ir Patty Millsas (5/7 trit.) po 15, Nicolasas Claxtonas 8 (4/8 dvit., 7 atk. kam.), Kessleris Edwardsas 7.