Kalaitzakis surengė rezultatyvų pasirodymą „Thunder“ gretose

2022-04-07 07:22
Nuotr.: AP-SCANPIX

Prieš kelerius metus Lietuvoje krepšinio pamokas krimtęs Georgios Kalaitzakis gavo dar vieną šansą Oklahomos „Thunder“ (24-56) pagrindinėje sudėtyje.

Graiko atstovaujama ekipa svečiuose 101:137 (31:41, 27:30, 27:35, 16:31) neturėjo prošvaisčių prieš Jutos „Jazz“ (48-32).

Kalaitzakis per 29 minutes pelnė 11 taškų (3/7 dvit., 1/2 trit., 2/4 baudų), atkovojo, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei triskart prasižengė.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Puolėjas debiutavo „Thunder“ praėjusiame mače su „Blazers“. Tada jis pagerino pelnytų taškų (17) ir sužaistų minučių (42) asmeninius rekordus.

Kalaitzakis prie „Thunder“ prisijungė, kai gavo 10 dienų sutartį, o iki tol rungtyniavo Oklahomos ekipos G lygos komandoje. Kalaitzakio brolis dvynys Panagiotis šiuo metu žaidžia Panevėžio „Lietkabelyje“.

Jutos komandai Rudy Gobertas per 26 minutes pelnė 20 taškų (9/9 dvit., 2/4 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Bojanas Bogdanovičius, per 25 minutes pelnęs 27 taškus (5/7 dvit., 2/4 trit., 11/12 baudų). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius.

Oklahomos ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Jaylenas Hoardas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 23 taškai (3/9 dvit., 5/8 trit., 2/3 baudų), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Thunder“ šiame mače vertėsi be Dariuso Bazley, Luguentzo Dorto, Derricko Favorso, Josho Giddey, Shai Gilgeouso-Alexanderio, Ty Jerome'o, Tre Manno, Mike'o Muscalos, Kenricho Williamso.

„Jazz“ nepadėjo Udoka Azubuike, Mike'as Conley, Donovanas Mitchellas ir Royce'as O'Neale'as.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 27 (5/7 dvit., 2/4 trit., 11/12 baud., 5 atk. kam.), Rudy Gobertas 20 (9/9 dvit., 10 atk. kam., 2 blok.), Jordanas Clarksonas 18 (4/6 trit., 10 rez. perd.), Hassanas Whiteside'as 15 (5/9 dvit., 5/8 baud., 11 atk. kam., 5 blok.), Danuelis House'as 14 (4/7 trit.), Rudy Gay 12 (2/3 trit., 8 atk. kam., 2 blok.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 9 (2/3 trit.), Jaredas Butleris 7 (1/9 trit., 6 atk. kam., 10 rez. perd., 3 per. kam.).

„Thunder“: Jaylenas Hoardas 23 (3/9 dvit., 5/8 trit., 5 atk. kam.), Isaiah Roby (4/6 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Jeremiah Robinsonas-Earlas (4/7 dvit., 2/3 trit.) po 18, Georgios Kalaitzakis 11 (3/7 dvit.), Lindy Watersas 10 (3/7 trit.), Vitas Krejci 9 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Melvinas Frazieris 8 (4/9 dvit., 0/6 trit., 5 atk. kam.).