Atsipalaidavo: 39 taškų persvarą išbarstę „Clippers“ išnešė sveiką kailį

2022-04-07 08:16
Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX

Los Andželo „Clippers“ (40-40) visiškai dominavo didžiąją rungtynių dalį, bet atsipalaidavę vos išvengė sensacijos.

Kalifornijos ekipa namie 113:109 (26:22, 34:9, 27:30, 26:48) palaužė Vakarų konferencijos lyderius Finikso „Suns“ (63-17).

„Clippers“ pirmajame kėlinyje pradėjo krautis solidų pranašumą, o po to sužaidė neįtikėtiną antrąjį ketvirtį. Pastarąjį 34:9 laimėję šeimininkai į rūbinę išėjo su 29 taškų persvara (60:31).

Rezultatyvūs perdavimai 4

Intriga visiškai nekvepėjo ir įpusėjus trečiajam kėliniui – 39 taškų šeimininkų pranašumas (75:36). Tačiau „Suns“ pademonstravo, kad šių laikų krepšinyje viskas įmanoma. Likus 3,5 minutės Ishmailo Wainrighto tritaškis jau kaitino įtampą Los Andžele (94:104).

Likus 23 sekundėms Aaronas Holiday sumetė baudas ir Finikso ekipa dar priartėjo (104:110). Netrukus Cameronas Payne'as pataikė tritaškį (107:111), bet „Clippers“ išsaugoti trapų pranašumą padėjo tikslios baudos.

Los Andželo komandai Paulas George'as per 28 minutes pelnė 19 taškų (2/5 dvit., 2/6 trit., 9/11 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Normanas Powellas, per 22 minutes pelnęs 24 taškus (3/6 dvit., 3/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius.

Fynikso ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Ishmailas Wainrightas, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 20 taškų (4/7 dvit., 4/8 trit.), 8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai.

„Suns“ rungtynėse nepadėjo Deandre Aytonas, Devinas Bookeris, Jae Crowderis, Frankas Kaminsky, Chrisas Paulas ir Dario Šaričius. „Clippers“ visą sezoną verčiasi be Kawhi Leonardo.

„Clippers“: Normanas Powellas 24 (3/4 trit., 9/10 baud.), Paulas George'as 19 (2/6 trit., 9/11 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok.), Ivica Zubacas 13 (5/6 dvit., 11 atk. kam., 2 blok.), Robertas Covingtonas 11 (2/5 trit., 7 atk. kam.), Reggie Jacksonas (5/7 dvit.), Terance'as Mannas ir Isaiah Hartensteinas (2/4 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok.) po 10, Marcusas Morrisas 7 (1/6 trit.).

„Suns“: Ishmailas Wainrightas 20 (4/7 dvit., 4/8 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Aaronas Holiday 16 (2/4 trit., 6/7 baud., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Bismackas Biyombo 14 (7/11 dvit., 12 atk. kam.), Cameronas Payne'as 13 (3/6 trit., 4 rez. perd.), Torrey Craigas 11 (3/7 trit., 6 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 9, Landry Shametas 8 (2/8 trit.), Cameronas Johnsonas 7 (1/9 trit.).