Valančiūnas sugrįžo produktyviai, o „Pelicans“ laimėjo net 33 taškais

2022-04-08 06:25
Nuotr.: AP – Scanpix

Vienas rungtynes dėl čiurnos skausmų praleidęs Jonas Valančiūnas sugrįžo ant parketo.

Lietuvio pagalbos prireikė mažiau nei įprastai, nes dominavusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (36-44) namie 127:94 (33:28, 32:24, 36:24, 26:18) nušlavė Portlando „Trail Blazers“ (27-53).

29-erių uteniškis aikštėje praleido 22 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (5/11 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Valančiūnas dėl čiurnos problemų praleido akistatą su Sakramento „Kings“, kuriai nepadėjo ir kelį susižeidęs Domantas Sabonis.

San Antonijaus „Spurs“ 121:127 pralaimėjus Minesotoje, „Pelicans“ reikalinga dar viena pergalė, kuri užtikrintų namų pranašumą įkrintamųjų pradžioje.

Naujojo Orleano komanda šiuo metu žengia devinta, o San Antonijaus klubas – dešimtas. Aišku, jog šios ekipos trečiadienį susikaus tarpusavyje įkrintamosiose.

„Pelicans“ liko namų mačas su Memfio „Grizzlies“ ir išvykos rungtynės su „Golden State Warriors“.

C.J. McCollumas į buvusios komandos krepšį įmetė 5 tritaškius iš 10 ir surinko 23 taškus, pridėjo 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius.

22 minutes rungtyniavęs Valančiūnas kartu su Devonte Grahamu (19 min.) žaidė mažiausiai iš startinio penketo krepšininkų. Lietuvos rinktinės centro šio sezono žaidimo vidurkis siekia 30 minučių.

Klubo lyderis Brandonas Igramas praleido mačą dėl sveikatos problemų.

Šeimininkai dar iki ilgosios pertraukos įgijo dviženklę persvarą (65:52), kurią per trečiąjį kėlinį išaugino iki 25 taškų (101:76).

„Pelicans“ kovą dėl kamuolių laimėjo net 58-31, o puolime susikūrė 23 antruosius šansus. Willy Hernangomezas sugriebė 14 kamuolių ir įmetė 17 taškų, Valančiūnas ir Herbertas Jonesas atkovojo po 8 kamuolius.

Jose Alvarado išdalino 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 23 (4/9 dvit., 5/10 trit., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Guillermo Hernangomezas 17 (5/8 dvit., 7/7 baud., 14 atk. kam., 27 naud.), Jonas Valančiūnas 14 (5/11 dvit., 8 atk. kam.), Larry Nance'as (5/7 dvit., 5 atk. kam.) ir Trey Murphy (3/6 trit.) po 12, Jaxsonas Hayesas 11 (5/6 dvit.), Herbertas Jonesas 9 (8 atk. kam.), Jaredas Harperis 8, Jose Alvarado 7 (9 rez. perd., 4 per. kam.).

„Blazers“: Drew Eubanksas 20 (9/10 dvit., 5 atk. kam.), C.J. Elleby 17 (5/6 dvit., 2/5 trit.), Reggie Perry 15 (7/9 dvit., 4 per. kam., 2 blok.), Didi Louzada 11 (3/4 trit.), Benas McLemore'as 9 (3/7 trit.).

o tai devinta komanda pradeda ikrintamasias nuo desimtos ? maniau septina losia su desimta, astunta su devinta, aukstesne komanda turiu viena pralaimejima atsargoj
2022-04-08
7 žaidžia su 8 ir laimėję iš karto eina į kitą etapą. 9 ir 10 laimėtojas dar turi žaisti prieš 7-8 praleimėjusį. 9-10 pralaimėjęs iš karto važiuoja namo