Su vėjeliu į atkrintamąsias: Motiejūnas vedė į pergalę „Monaco“

2022-04-09 00:07
Nuotr.: IMAGO/PanoramiC-SCANPIX
Nuotr. IMAGO/PanoramiC-SCANPIX

Galingai žaidusio Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ (15-13) pergalinga nata užbaigė Eurolygos reguliarųjį sezoną.

Saša Obradovičiaus auklėtiniai namuose 91:74 (26:22, 23:15, 19:17, 23:20) nugalėjo Berlyno ALBA (12-16).

Motiejūnas per 21,5 minutės pelnė 18 taškų (8/10 dvit., 0/1 trit., 2/3 baudų), atkovojo 4 kamuolius, išrašė bloką, suklydo, perėmė kamuolį, dusyk prasižengė ir sukaupė 20 naudingumo balų.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Nugalėtojų gretose už lietuvį rezultatyvesnis buvo tik Dwayne'as Baconas, per 23 minutes pelnęs 19 taškų (3/9 dvit., 3/4 trit., 4/5 baudų). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

Po „Real“ pralaimėjimo prieš „Bayern“ paaiškėjo, kad „Monaco“ ketvirtfinalyje varžysis su Pirėjo „Olympiakos“. Pastaroji reguliarųjį sezoną baigė antra, o „Monaco“ – septinta.

ALBA tai buvo paskutinis mačas šio sezono Eurolygoje – vokiečiai finišavo dešimti. Eurolygos turnyrinę lentelę rasite čia.

„Monaco“ pirmajame kėlinyje negalėjo krautis pranašumo, nes ALBA išliko arti. Tik kėlinio pabaigoje pavyko nežymiai atsiplėšti (26:22).

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 8:0 ir nurūko į priekį (32:22). Sėkmingų epizodų turėjo ir Motiejūnas, o netrukus „Monaco“ pranašumas nekėlė klausimų (43:26). Svečiai iki pertraukos sugebėjo kiek apkarpyti deficitą (37:49). Motiejūnas per pirmuosius du kėlinius pasižymėjo 10 taškų.

Po pertraukos „Monaco“ rimtesnio pasipriešinimo nesulaukė. Daugiausiai pranašumas buvo pasiekęs 22 taškus (90:68).

Monake šįkart netrūko žvaigždžių ne tik aikštelėje, bet ir prie jos. Rungtynėse lankėsi penktoji pasaulio raketė iš Graikijos Stefanos Tsitsipas.

Berlyno ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Christas Koumadje, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 15 taškų (6/9 dvit., 3/5 baudų), 9 atkovoti kamuoliai bei 20 naudingumo balų.

„Monaco“: Dwayne'as Baconas 19 (3/9 dvit., 3/4 trit., 6 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 18 (8/10 dvit.), Alpha Diallo 13 (3/7 dvit., 5 atk. kam.), Brockas Motumas (2/2 trit.) ir Donta Hallas (4/5 dvit.) po 8, Mike'as Jamesas 7 (5 rez. perd.).

ALBA: Christas Koumadje 15 (6/9 dvit., 9 atk. kam.), Yovelis Zoosmanas 11 (2/4 trit.), Maodo Lo (1/5 trit., 5 rez. perd.) ir Louisas Olinde (4/6 dvit., 8 atk. kam.) po 10, Jaleenas Smithas 9, Johannesas Thiemannas 8 (5 rez. perd.).

Štai ką reiškia gerai sukomplektuota komanda.Atrodo debiutantai,nieks per daug iš Monako nesitikėjo,tačiau kai pradėjo tokius žaidėjus pirktis tapo aišku,jog ši komanda gali pateikti staigmenų.Tą ir padarė,solidus žaidimas,užtikrintos pergalės,žaidėjai mėgaujasi žaidimu ir puikia atmosfera.
2022-04-09
+6
alioalio
gera sprendima padare panathinaikos...pasirase su Diallo ilgalaiki kontrakta ir isnuomavo...o tas per metus tapo vienaa geriausiu SF europoje