Serija pratęsta: Duranto vedami „Nets“ Rytų konferencijoje gerina pozicijas

2022-04-09 07:46
Nuotr.: Brad Penner-USA TODAY Sports
Nuotr. Brad Penner-USA TODAY Sports

Kevinas Durantas priešpaskutinėse NBA reguliariojo sezono rungtynėse pelnė 36 taškus ir jo vedama Bruklino „Nets“ (43-38) iškovojo pergalę bei pakilo į septintąją Rytų konferencijos vietą.

Bruklino klubas savo aikštėje 118:107 (34:19, 28:35, 21:34, 35:19) įveikė Klivlando „Cavaliers“ (43-38) ir pratęsė pergalių seriją iki trijų.

Durantas per 41 minutę pelnė 36 taškus (7/14 dvit., 4/6 trit., 10/10 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, bet penkissyk suklydo.

„Spurtų rungtynės. Anksti padarėme spurtą, jie smūgiavo atgal, bet man patinka, kaip mes atsakėme, – po rungtynių sakė Durantas. – Toks buvo ir šis mūsų sezonas. Tiesiog nukritome ir vėliau pamatėte, kaip sureagavome. Manau, kad šis vakaras buvo geras to pavyzdys, kaip galime sureaguoti.“

Bruklino komandai Kyrie Irvingas per 39 minutes pelnė 18 taškų (6/15 dvit., 1/7 trit., 3/3 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir dukart suklydo.

Po ilgosios pertraukos „Nets“ turėjo dviženklę persvarą (68:57), tačiau iki ketvirčio pabaigos „Cavaliers“ perėmė rungtynių iniciatyvą (88:81).

Ketvirtajame kėlinyje Bruklino komanda vėl susigrąžino persvarą (107:97), kurią šįkart išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos.

Klivlando ekipos gretose išsiskyrė Evanas Mobley, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 17 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 5/7 baudų), 7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai ir 2 blokai.

Paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse „Nets“ susitiks su Indianos „Pacers“, tačiau Bruklino komanda nebegali pasivyti šeštoje vietoje esančių Čikagos „Bulls“, kurie turi dviem pergalėmis daugiau.

„Nets“: Kevinas Durantas 36 (7/14 dvit., 4/6 trit., 10/10 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok., 5 kld.), Bruce'as Brownas (4/8 dvit., 2/4 trit., 10 atk. kam., 8 rez. perd., 4 blok.) ir Kyrie Irvingas (6/15 dvit., 1/7 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.) po 18, Andre Drummondas 15 (7/11 dvit., 12 atk. kam.), Sethas Curry 12 (2/6 trit., 4 rez. perd.), Patrickas Millsas 8 (2/5 trit.), Kessleris Edwardsas 7.

„Cavaliers“: Dariusas Garlandas 31 (9/18 dvit., 3/6 trit.), Evanas Mobley (6/10 dvit., 5/7 baud., 7 atk. kam., 2 blok.) ir Lauri Markkanenas (5/9 dvit., 2/5 trit.) po 17, Carisas LeVertas 16 (5/9 dvit., 6/8 baud., 4 rez. perd.), Kevinas Love'as 10 (2/6 trit., 9 atk. kam.), Cedi Osmanas 9.

Netsam bus ką veikti ir play-inn turnyre,nes ten viskas labai slidu,o ir varžovai bus rimtai motyvuoti.Tie patys Cavs gali mesti rimtą iššūkį,šitose rungtynėse gerai sukovojo.Todėl laukia nemažas darbas Nets komandai.