Trečią vietą saugojantys „Warriors“ išsivežė pergalę iš San Antonijaus

2022-04-10 08:53
Nuotr.: USA TODAY Sports - Scanpix

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) „Golden State Warriors“ (52-29) tęsia kovą dėl trečiosios Vakarų konferencijos vietos.

Steve'o Kerro auklėtiniai svečiuose 100:94 (23:21, 31:23, 24:27, 22:23) nugalėjo San Antonijaus „Spurs“ (34-47) ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

„Warriors“ su 52 pergalėmis ir 29 pralaimėjimais žengia treti, tačiau jiems iš paskos vejasi vienu laimėjimu mažiau turintis Dalaso „Mavericks“ klubas.

Rezultatyvūs perdavimai 8

Jei „Warriors“ laimės paskutines reguliariojo sezono rungtynes prieš Jono Valančiūno atstovaujamą Naujojo Orleano „Pelicans“ komandą, tai užsitikrins trečią vietą.

Pralaimėjimo atveju „Warriors“ ekipai reikalingas „Mavericks“ pralaimėjimas prieš „Spurs“, norint neiškristi į ketvirtą poziciją.

Šiame mače rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Jordanas Poole'as, per 34 minutes pelnęs 18 taškų (2/8 dvit., 1/11 trit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas ir triskart prasižengė.

Antrajame kėlinyje „Warriors“ pirmą kartą rimčiau atitrūko nuo namų komandos (54:39), o trečiojo kėlinio pradžioje pratęsė sėkmingą spurtą, kuris leido jiems susikrauti 17 taškų pranašumą (70:53).

Tačiau dar iki lemiamo kėlinio pradžios „Spurs“ pateikė atsakymą ir apmažino deficitą iki 7 taškų (71:78). Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos San Antonijaus klubas prisiartino prie varžovų iki minimalaus skirtumo (93:94), bet tuomet Poole'as keturiais baudų metimais įtvirtino „Warriors“ pergalę (100:94).

San Fransisko ekipos gretose išsiskyrė ir Draymondas Greenas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 12 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit.), 13 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai, 1 perimtas kamuolys, 4 klaidos, 1 blokas ir 4 pražangos.

San Antonijaus komandai Lonnie Walkeris per 27 minutes pelnė 24 taškus (6/8 dvit., 2/7 trit., 6/6 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir dukart prasižengė.

„Spurs“: Lonnie Walkeris 24 (6/8 dvit., 2/7 trit., 6/6 baud., 5 atk. kam.), Tre Jonesas 15 (4/11 dvit., 7 rez. perd.), Joshua Primo 14 (2/7 dvit., 3/6 trit.), Joshas Richardsonas 10 (2/3 trit.), Keita Batesas-Diopas 9 (4/5 dvit.), Zachas Collinsas 7 (11 atk. kam., 3 blok.).

„Warriors“: Jonathanas Kuminga (4/6 dvit., 2/2 trit.) ir Jordanas Poole'as (2/8 dvit., 1/11 trit., 11/11 baud., 6 atk. kam., 8 rez. perd.) po 18, Andrew Wigginsas 15 (2/7 trit., 3/8 baud.), Draymondas Greenas (6/9 dvit., 13 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld.) ir Nemanja Bjelica (2/3 trit.) po 12.