Šaras po įspūdingos pergalės traukė Hayesą per dantį

2022-04-11 11:50

Šarūnas Jasikevičius kartu su „Barcelona“ įspūdingai triumfavo dramatiškame „El Clasico“ prieš Madrido „Real“. Stojęs prie katalonų klubo vairo, Lietuvos specialistas principinę dvikovą laimėjo 11 kartą per 14 rungtynių.

Sekmadienį Barselonos klubas savo aikštėje džiūgavo po pergalės per pratęsimą 108:97

Visgi vien tik pergalė neleido Jasikevičiui džiaugtis komandos pasirodymu.

Rezultatyvūs perdavimai 3

„Bendrai kalbant, rungtynės buvo visiškos kitokios nei tikėjomės, – kalbą spaudos konferencijoje pradėjo Jasikevičius. – Maniau, jog kova bus panaši į akistatą Karaliaus taurės varžybose. Fanams buvo malonu žiūrėti, bet man kančia, kadangi nesugebėjome apsiginti.

Bet „El Clasico“ mūšiuose svarbiausia – pergalė, kad ir vienu tašku. Mes negalėjome sustabdyti jų prasiveržimų. Negalima namuose praleisti 97 taškų. „Real“ metė 45 baudų metimus.“

„Puolėme gana gerai, buvo geras ritmas ir turėjome sėkmę, bet gynyboje buvo labai prastai. Turime pasimokyti iš to“, – dar pridūrė Šaras.

„Barceloną“ lemiamu metu trūktelėjo Nigelas Hayesas-Davisas, pratęsime žaidęs be keitimų ir surinkęs 9 iš 19 komandos taškų.

Buvęs žalgirietis per 23 minutes iš viso įmetė 16 taškų (3/5 dvit., 3/4 trit., 1/4 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir užfiksavo 14 naudingumo balų.

Paklaustas apie auklėtinio pasirodymą, Jasikevičius tryško gera nuotaika: „Nigelas jau Mursijoje pelnė pergalingus taškus. Palaikau krepšininkus, kurie daugiau laiko praleidžia salėje nei namuose. Nigelas – vienas tokių, turbūt dėl to, kad neturi merginos.“

„Barcelona“ ketvirtojo kėlinio viduryje prarado Nikolą Mirotičių, kuris įsivėlė į konfliktą su Alberto Abalde. Abu žaidėjai po apsistumdymo buvo diskvalifikuoti iš rungtynių.

Hayesas-Davisas pripažino, jog komandai žaidimas nesiklostė.

„Nežaidėme tobulai, mums šiek tiek pasisekė ir pasiekėme pergalę. Praradę Mirotičių turėjome visi dėti žingsnį priekį, – komentavo puolėjas. – Šaras man sako, kad visada būčiau agresyvus, o treniruotėse ir dirbame būtent ties tuo. Per savo karjerą turėjau puikių trenerių, kurie išmokė žaisti kietai, taip pat to išmokau ir iš savo mamos.“