„Aistės-LSMU“ – Moterų lygos bronzininkės

2022-04-13 19:46
Nuotr.: Evaldas Šemiotas

Kauno „Aistės-LSMU“ pasiekė trečiąją pergalę Moterų lygos mažajame finale ir pasidabino bronzos medaliais.

Lauryno Dulinsko auklėtinės namuose 87:66 (26:13, 10:20, 23:13, 28:20) nugalėjo „Šiaulius-Vilmers“ ir užbaigė seriją nepralaimėjusios – 3-0.

„Aistės-LSMU“ trečią vietą užėmė antrus metus paeiliui. Taip pat šį sezoną kaunietės iškovojo „Neodenta Karalienės taurės“ sidabrą.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Šiaulietės šiame mače liko be legionierių – nežaidė amerikietės Donica Cosby, Ahiyona Vason bei latvė Katrina Trankale.

Kauno ekipa rungtynes pradėjo galingu spurtu 15:2, bet „Šiauliai-Vilmers“ antrajame ketvirtyje revanšavosi dar stipriau. Tomo Keršio auklėtinės laimėjo atkarpą 20:0 ir turėjo pranašumą (33:28).

Nepaisant to, šeimininkės susigrąžino iniciatyvą (36:33), o po pertraukos sumetė 19 taškų be atsako (59:43). Ketvirtąjį kėlinį „Aistės-LSMU“ pradėjo atkarpa 13:0 ir nužygiavo pergalės link.

Kauno komandai Martyna Petrėnaitė per 30 minučių pelnė 25 taškus (10/11 dvit., 1/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 37 naudingumo balus.

Šiaulių ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Brigita Rimkevičiūtė, kurios sąskaitoje per 33 minutes buvo 18 taškų (2/3 dvit., 4/6 trit., 2/4 baudų), 4 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

„Aistės-LSMU“: Martyna Petrėnaitė 25 (10/11 dvit., 10 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok., 6 kld., 37 naud.), Urtė Slavickaitė 20 (5/5 dvit., 3/5 trit., 4 rez. perd., 4 kld.), Greta Stašelienė 15 (3/9 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Gintarė Paulauskaitė 12 (4/6 dvit., 3 per. kam., 5 blok.), Kristė Timofejeva 8 (5 atk. kam.).

„Šiauliai-Vilmers“: Brigita Rimkevičiūtė 18 (4/6 trit., 5 per. kam.), Danguolė Pupkevičiūtė 15 (3/10 dvit., 2/5 trit., 4 per. kam., 4 kld.), Evelina Razgutė 11 (2/7 dvit., 7 atk. kam.), Viltė Andrunavičiūtė 8 (4 kld.).