2022-04-16 07:10
Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Trae Youngas driokstelėjo antroje mačo dalyje ir padėjo Atlantos „Hawks“ įšokti į NBA atrkintamąsias.

Gynėjas po ilgosios pertraukos pelnė 32 iš 38 savo taškų, o „Hawks“ Klivlande 107:101 (25:36, 26:25, 33:23, 23:17) pranoko vietos „Cavaliers“ ir Rytuose užsitikrino aštuntąją vietą reguliariajame sezone.

Ji Atlantos komandos krepšininkus Rytų konferencijos ketvirtfinalyje suvedė su pirmoje vietoje finišavusia Majamio „Heat“.

Rezultatyvūs perdavimai 9

Serijos iki keturių pergalių startas – sekmadienį nuo 20 val. Lietuvos laiku.

23-ejų Youngas realizavo 9 iš 14 dvitaškių, 4 iš 11 tritaškių ir 8 iš 9 baudų. Jis išdalino 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 metimą ir 4 kartus suklydo.

Nuo suolo pakilęs Bogdanas Bogdanovičius pridėjo 19 taškų (4/5 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud.), 5 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius bei 2 rezultatyvius perdavimus per 30 žaidimo minučių.

„Hawks“ antrojo kėlinio pabaigoje prarado pagrindinį vidurio puolėją Clintą Capelą.

Šveicaras pakibo ant klaidinamo Evano Mobley judesio ir prašokęs rankomis kabinosi už „Cavaliers“ centro. Pastarasis parvirto tiesiai ant už nugaros atsidūrusio Capelos, kuris kritęs ant parketo susiėmė už kelio.

27-erių centras paliko aikštę tik su komandos draugų pagalba ir daugiau nebežaidė.

Jis per 13 minučių spėjo pelnyti 7 taškus (3/3 dvit., 1/2 baud.) ir atkovoti 8 kamuolius.

Klivlando ekipa po pirmosios dvikovos dalies pirmavo 61:51, bet tuomet trečiajame kėlinyje įsibėgėjęs Youngas sumetė 16 iš 33 „Hawks“ taškų ir svečiai išlygino rezultatą – 84:84.

Ketvirtajame ketvirtyje iniciatyvą vėl priklausė Youngui, kuris pridėjo dar 16 taškų, kai „Cavs“ surinko 17, ir nukalė „Hawks“ pergalę – 107:101.

„Cavaliers“ atkrintamosiose paskutinį kartą žaidė 2018 metais. Neskaičiuojant LeBrono Jameso eros, Klivlandui paskutinį sykį be savo dievuko pavyko tarp geriausiųjų prasibrauti tik 1998 metais.

Kevinas Love'as rungtyniavo tik 10 minučių, iš kurių vos vieną antroje dvikovos dalyje, ir iš viso įmetė 3 taškus (1/2 dvit.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Po piršto traumos sugrįžęs Jarrettas Allenas žaidė 35 minutes ir surinko 11 taškų (4/4 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Suomis Lauri Markkanenas buvo rezultatyviausias pralaimėjusių gretose – 26 taškai (4/5 dvit., 6/12 trit.) ir 8 atkovoti kamuoliai.

„Cavaliers“: Lauri Markkanenas 26 (4/5 dvit., 6/12 trit., 8 atk. kam., 25 naud.), Dariusas Garlandas 21 (8/20 dvit., 1/7 trit., 9 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Evanas Mobley 18 (5/9 dvit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok.), Carisas LeVertas 16 (4/9 trit., 5 rez. perd.), Jarrettas Allenas 11 (4/4 dvit.).

„Hawks“: Trae Youngas 38 (9/14 dvit., 4/11 trit., 8/9 baud., 9 rez. perd., 4 kld., 33 naud.), Bogdanas Bogdanovičius 19 (4/5 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Danilo Gallinari 14 (2/7 dvit., 2/6 trit.), Kevinas Huerteris 13 (5/8 dvit.), De'Andre Hunteris 10 (5/9 dvit., 0/5 trit., 5 atk. kam.), Clintas Capela 7 (8 atk. kam.).