Bendžius sumetė 19 taškų, bet pergalė – Echodo ekipos rankose

2022-04-16 15:29
Nuotr.: ZUMAPRESS.com-SCANPIX
Nuotr. ZUMAPRESS.com-SCANPIX

Eimantas Bendžius buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, tačiau pergale džiaugėsi Martyno Echodo klubas.

Echodo atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ (15-12) išvykoje 66:63 (16:14, 22:14, 12:18, 16:17) nugalėjo Sasario „Dinamo“ (13-13).

Bendžius pralaimėjusiems per 32 minutes pelnė 19 taškų (3/5 dvit., 3/7 trit., 4/5 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, padarė 2 klaidas, blokavo metimą, dusyk prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

Daugiausia pataiko: Eimantas Bendžius

Už Bendžių rezultatyvesnių nebuvo, o naudingumu komandoje labiau išsiskyrė tik Miro Bilanas (25 naud. bal.).

Echodas per 5 minutes prametė dvitaškį, dukart prasižengė ir mačą baigė su -2 naudingumo balais.

„Umana Reyer“ Italijos čempionate užkopė į 4 poziciją, o „Dinamo“ pasislinko į septintąją.