Strigusius „76ers“ lyderius pavadavo fantastiškai žaidęs NBA antrametis

2022-04-17 08:27
Nuotr.: 2022 Getty Images-SCANPIX

Filadelfijos „76ers“ lyderiai Joelis Embiidas ir Jamesas Hardenas nebuvo tokie ryškus, bet pirmąją pergalę NBA atkrintamosiose nukaldino Tyrese'as Maxey.

Maxey vedamas Filadelfijos klubas savo aikštėje 131:111 (35:27, 34:24, 38:37, 24:23) įveikė Toronto „Raptors“.

Maxey per 38 minutes pelnė 38 taškus (9/13 dvit., 5/8 trit., 5/5 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Lygos antrametis pagerino asmeninį atkrintamųjų taškų rekordą. Net 21 iš 38 taškų jis suvertė trečiajame kėlinyje.

Rezultatyvūs perdavimai 2

„Šiandien išvydau augimą, – komandos draugu džiaugėsi Hardenas. – Mačiau, kaip jis bangavo pernai, negavo daug minučių, bet dabar tapo vienu svarbiausiu žaidėjų titulo siekiančioje komandoje.“

Hardenas per 40 minučių įmetė 22 taškus ir išsiskirstė 14 rezultatyvių perdavimu, tačiau iš žaidimo atakavo vos 35 proc. tikslumu (2/10 dvit., 4/7 trit., 6/7 baudų).

Dar sunkiau atakuoti sekėsi Embiidui, kuris pelnė 19 taškų, atkovojo 15 kamuolių, bet tinklelį skrodė tik 33 proc. metimų (5/13 dvit., 0/2 trit., 9/11 baudų).

Toronto ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Scottie Barnesas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 15 taškų (4/6 dvit., 7/9 baudų), 10 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai.

„76ers“ jau pirmajame kėlinyje įgavo dviženklį pranašumą (33:23), o dar labiau apsukas padidino antrajame ketvirtyje. Doco Riverso auklėtiniai laimėjo atkarpą 19:4 ir susikrovė solidų 21 taško pranašumą (67:46).

Po pertraukos „Raptors“ dar pabandė pakedenti plunksnas (70:81), tačiau visas varžovų pastangas „76ers“ nubraukė dar vienu spurtu (102:82).

„76ers“: Tyrese'as Maxey 38 (9/13 dvit., 5/8 trit., 5/5 baud.), Tobiasas Harrisas 26 (6/9 dvit., 3/5 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jamesas Hardenas 22 (2/10 dvit., 4/7 trit., 6/7 baud., 5 atk. kam., 14 rez. perd.), Joelis Embiidas 19 (5/13 dvit., 9/11 baud., 15 atk. kam., 4 rez. perd.), Shake Milton 10, Georgesas Niangas 8 (2/3 trit.).

„Raptors“: Pascalis Siakamas 24 (8/16 dvit., 5/5 baud., 7 rez. perd., 3 blok.), OG Anunoby 20 (7/10 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam.), Fredas VanVleetas 18 (4/7 trit., 6 rez. perd., 2 blok.), Scottie Barnesas 15 (4/6 dvit., 7/9 baud., 10 atk. kam., 8 rez. perd.), Gary Trentas (2/7 trit.) ir Preciousas Achiuwa (2/4 trit.) po 9, Chrisas Boucheris 7.