Paryžiuje baigėsi Echodo sezonas Europos taurėje

2022-04-20 23:11
Nuotr.: LKF/Ž.Vingelis

Martynas Echodas kartu su Venecijos „Umana Reyer“ baigė sezoną Europos taurėje.

Lietuvio atstovaujamas klubas aštuntfinalio mače svečiuose nusileido prieš Paryžiaus „Metropolitans 92“, kuri namie laimėjo 87:66 (19:13, 21:17, 27:10, 20:26).

Pralaimėjusiems Echodas per per 7 minutes ir 8 sekundes pelnė 2 taškus (0/1 dvit., 2/4 baudų), atkovojo 1 kamuolį, dusyk suklydo, dukart prasižengė, išprovokavo 2 pražangas bei surinko -2 naudingumo balus.

Rezultatyvūs perdavimai 1

24-erių 206 cm ūgio centras šį sezoną Europos taurėje vidutiniškai žaidė po 12 minučių ir pelnė po 5,6 taško, sugriebė po 3 kamuolius, atliko po 0,6 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po 7,4 naudingumo balo.

Lietuvis sužaidė 16 rungtynių.

Paryžiaus klubas Europos taurės ketvirtfinalyje žais su „Valencia“ klubu, kuris įveikė Hamburgo „Towers“.

Paryžiaus komandai Vince'as Hunteris per 28 minutes pelnė 14 taškų (5/9 dvit., 4/4 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 23 naudingumo balus.

Venecijos ekipos gretose išsiskyrė Valerio Mazzola, kurio sąskaitoje per 15 minučių buvo 9 taškai (3/5 trit.), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 12 naudingumo balų.

„Metropolitans 92“: Vince'as Hunteris (5/9 dvit., 10 atk. kam.) ir Keithas Hornsby (2/4 trit., 5 atk. kam.) po 14, Willas Cummingsas 12 (4/9 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Jordanas McRae (4 rez. perd.) ir Miralemas Halilovičius (4/10 dvit., 8 atk. kam.) po 10.

„Umana“: Mitchellas Wattas 11 (4/10 dvit.), Michaelas Bramos (3/8 trit., 4 rez. perd.), Andrea De Nicolao (3/6 trit.) ir Valerio Mazzola (3/5 trit.) po 9.