„Nets“ iš Bostono grįžta nieko nepešę: „Celtics“ laimėjo antrą kartą

2022-04-21 07:25
Nuotr.: AP – Scanpix

17 taškų deficitą panaikinusi Bostono „Celtics“ įpusėjo žygį Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje.

Puikų ketvirtąjį kėlinį sužaidę „Celtics“ krepšininkai namuose 114:107 (24:33, 31:32, 30:25, 29:17) įveikė Bruklino „Nets“ ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 2-0.

Kiti du mačai vyks Brukline. Trečiosios rungtynės prasidės naktį iš šeštadienio į sekmadienį 2.30 val. Lietuvos laiku.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Kevinas Durantas antroje rungtynių pusėje iš žaidimo nepataikė nė vieno metimo. Jis nuo trečiojo kėlinio pradžios prametė visus 10 metimų.

Durantas per 42 minutes pelnė 27 taškus (3/15 dvit., 1/2 trit., 18/20 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo 6 sykius.

„Jie daro puikų darbą bandydami iš manęs atimti metimus. Turiu tai išspręsti“, – pripažino Durantas.

Kyrie Irvingo sąskaitoje buvo 10 taškų ir 4 taiklūs metimai iš 13.

Kartu Durantas ir Irvingas antroje rungtynių pusėje pataikė 1 metimą iš 17.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Nets“ turėjo 17 taškų persvarą (62:45), po trijų kėlinių – 5 taškų pranašumą, bet ketvirtajame kėlinyje „Celtics“ jį gretai panaikino.

Lemiama 12 minučių atkarpa prasidėjo „Celtics“ spurtu 23:6. Taip šeimininkai įgijo 12 taškų persvarą (108:96) ir nužygiavo link pergalės.

„Jie ketvirtajame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir daugiau nebesižvalgė atgal, – kalbėjo Irvingas. – Mes neturime laiko nusivylimui ar galvų nuleidimui. Tai – krepšinio dalis.“

„Tai buvo senamadiškos atkrintamųjų rungtynės“, – po pergalės sakė Jaysonas Tatumas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jaylenas Brownas, per 39 minutes pelnęs 22 taškus (7/12 dvit., 2/6 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o ketvirtajame kėlinyje surinko 10 taškų.

Jaysonas Tatumas pridėjo 19 taškų (3/11 dvit., 2/5 trit., 7/8 baud.), 6 atkovotus kamuolius ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Celtics“: Jaylen Brown 22 (7/12 dvit., 2/6 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Jayson Tatum 19 (3/11 dvit., 2/5 trit., 7/8 baud., 6 atk. kam., 10 rez. perd.), Grant Williams 17 (3/3 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam., 2 blok.), Al Horford 16 (3/6 trit., 6 atk. kam.), Daniel Theis 15 (7/7 dvit., 6 atk. kam.), Marcus Smart 12 (1/6 trit., 5/6 baud., 5 rez. perd.), Payton Pritchard 10 (5/5 dvit.).

„Nets“: Kevin Durant 27 (3/15 dvit., 18/20 baud., 5 rez. perd., 6 kld.), Bruce Brown 23 (5/8 dvit., 3/4 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 30 naud.), Goran Dragic 18 (7/9 dvit., 1/5 trit.), Seth Curry 16 (4/6 trit.), Kyrie Irving 10 (4/12 dvit., 8 atk. kam.).

po situ varzybu asmeniskai man Duranto kaip vis dar geriausio lygos kasiorio statusas eme sklaidytis. panasu, kad saulele po truputi ritasi vakarop. nebera nei to greicio, nei to taiklumo, jaunimas apstumdo, kamuoli iskrapsto, apibega ar net per virsu permeta. Irvingui irgi ne diena buvo. sikart puikiai atrode Netsu ne starai gynejai, jei ne Brown su Dragicium, butu -20. ziuresim kaip bus Brukline, turetu siaip Nets duot atgal, nes Celtics irgi stebuklu nerodo.