Žvėriško Jokičiaus neužteko: gynėjų trio vedami „Warriors“ – per žingsnį nuo pusfinalio

2022-04-22 08:24
Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix

Trečiąją pergalę paeiliui NBA atkrintamosiose iškovojo „Golden State Warriors“ ekipa.

Steve'o Kerro auklėtiniai Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje išvykoje 118:113 (34:32, 35:27, 18:30, 31:24) palaužė Denverio „Nuggets“ krepšininkus bei serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-0.

Per žingsnį nuo kito etapo esantys „Warriors“ pusfinalyje susitiktų su Memfio „Grizzlies“ ir Minesotos „Timberwolves“ poros nugalėtoju. Šiuo metu 2-1 pirmauja Memfio klubas.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos dviejų taškų persvarą turėjo „Nuggets“ (111:109), tačiau tuomet „Warriors“ užsimojo iš visų jėgų: surengė spurtą 9:0, kurį likus 30 sekundžių baudos metimu užbaigė Jordanas Poole'as (117:111).

Netrukus Willas Bartonas dvitaškiu sušvelnino „Nuggets“ skirtumą (113:117), likus 30 sekundžių Stephenas Curry pataikė tik vieną baudą (118:113) ir šeimininkams atsivėrė mažas šansas, tačiau visi metimai skriejo pro šalį.

Į pergalę „Warriors“ vedė Curry, Poole'o ir Klay Thompsono trio.

Poole'o sąskaitoje per 33 minutes buvo 27 taškai (6/8 dvit., 3/5 trit., 6/9 baud.), 3 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

27 taškus (6/8 dvit., 3/9 trit., 6/8 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus ir 4 klaidas pridėjo Curry.

Thompsonas surinko 26 taškus (4/5 dvit., 6/13 trit.), atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą ir 2 blokus.

Denverio komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo žvėriškas Nikola Jokičius, kuris per 38 minutes pelnė 37 taškus (12/19 dvit., 2/3 trit., 7/9 baud.), atkovojo 18 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 3 kamuolius bei 5 sykius suklydo.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 37 (12/19 dvit., 2/3 trit., 7/9 baud., 18 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Aaronas Gordonas 18 (6/12 dvit., 12 atk. kam., 4 rez. perd.), Willas Bartonas 13 (3/7 trit., 5 rez. perd.), Monte Morrisas 10 (1/5 trit., 6 rez. perd.), DeMarcusas Cousinsas 9.

„Warriors“: Stephenas Curry (6/8 dvit., 3/9 trit., 6/8 baud., 6 rez. perd., 4 kld.) ir Jordanas Poole'as (6/8 dvit., 3/5 trit., 6/9 baud.) po 27, Klay Thompsonas 26 (4/5 dvit., 6/13 trit., 2 blok.), Gary Paytonas 11 (3/3 trit.), Andrew Wigginsas 9 (2/4 trit., 6 atk. kam.).