Plėšomos favoritų etiketės: 20:0 spurtavęs „Monaco“ triumfavo Pirėjuje

2022-04-22 20:49
Nuotr.: Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images

„Monaco“ antrajame kėlinyje surengė spurtą 20:0, trečiajame ketvirtyje vienas Mike'as Jamesas surinko 16 taškų, o jo traukiamas klubas Eurolygos ketvirtfinalyje perėmė namų aikštės pranašumą.

Donato Motiejūno atstovaujama Monako kunigaikštystės komanda svečiuose 96:72 (10:16, 30:12, 29:23, 27:21) sutriuškino Pirėjo „Olympiakos“ ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą (1-1).

Kiti du mačai vyks Monake (trečiadienį ir penktadienį), o jeigu prireiks, lemiamos penktosios serijos rungtynės bus žaidžiamos vėl Graikijoje.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Pirmąjį mačą Pirėjuje „Olympiakos“ laimėjo 71:54.

Reguliariajame sezone „Olympiakos“ užėmė antrąją vietą, „Monaco“ – septintąją.

Nugalėtojams Motiejūnas per 15,5 min. pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, sykį suklydo, dukart prasižengė, išprovokavo 1 pražangą bei surinko 3 naudingumo balus.

„Olympiakos“ mačą pradėjo atkarpa 14:4, tačiau netrukus atsimušė į „Monaco“ sieną.

Pirėjo klubas antrojo ketvirčio pradžioje pirmavo 21:15, o tada svečiai pradėjo spurtą, kuris baigėsi „Monaco“ įmetus 20 taškų be atsako ir perėmus rungtynių kontrolę (35:21).

Šį sezoną Eurolygoje didesnį spurtą nei „Monaco“ surengė tik „Barcelona“, kuri buvo laimėjusi atkarpą 21:0 (akistatoje su Madrido „Real“).

Antroje rungtynių pusėje „Olympiakos“ kelis sykius bandė grįžti į rungtynes, bet deficito iki vienženklio taip ir nesumažino.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jamesas, per 34 minutes pelnęs 23 taškus (3/7 dvit., 5/8 trit.). Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Per trečiąjį kėlinį Jamesas pataikė 4 tritaškius iš 5 ir įmetė 16 taškų. Per pirmąją mačo pusę įžaidėjas buvo surinkęs 2 taškus, o po ilgosios pertraukos pridėjo 21 tašką.

Nesėkmė atkrintamosiose 24 taškų skirtumu – didžiausia „Olympiakos“ komandai žaidžiant namie. Žaidžiant išvykose buvo patirti skaudesni pralaimėjimai prieš Maskvos CSKA (-25 2008 metais) ir Vitorijos „Tau Ceramica“ (-25 2007 metais).

Monako ekipos gretose naudingiausias buvo Danilo Andjušičius, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 19 taškų (2/3 dvit., 3/4 trit., 6/6 baudų), 5 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 23 efektyvumo balai.

Pirėjo komandai Aleksandras Vezenkovas per 31 minutę pelnė 14 taškų (3/4 dvit., 2/4 tritaškiai, 2/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

Šiose rungtynėse teisėjavo lietuvis Gytis Vilius. Susitikimą arenoje stebėjo 10,457 žiūrovai.

Sirgaliai savo komandą palaikė net ir po pralaimėjimo:

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 14 (2/4 trit., 3 per. kam.), Tyleris Dorsey (2/7 trit.) ir Kostas Papanikolaou (4/5 dvit., 6 atk. kam., 4 kld.) po 12, Shaquielle'as McKissicas 10 (1/6 trit.), Thomasas Walkupas (2/5 trit., 4 rez. perd.) ir Kostas Sloukas (2/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld.) po 9.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 23 (3/7 dvit., 5/8 trit.), Danilo Andjušičius 19 (3/4 trit., 6/6 baud., 5 atk. kam.), Dwayne'as Baconas 17 (6/9 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Willas Thomasas 9 (4/5 dvit.), Parisas Lee 8 (2/7 trit., 4 rez. perd.).

Vėjas
Gynybinis žaidimas įdomus ekspertui, tačiau žiūrovui - ganėtinai nuobodus. Monaco ketverte būtų labai įdomu stebėti, o štai Olympiacos... Kaip ir tas pats Armani... komandos be veido. Įsivaizduokim finalą su dviem gynybinėm komandom... Pelkė būtų, ne krepšinis.
2022-04-23
+1
l0l
as noreciau kad toks laisvai zaidziantis monaco ar efes finale nunestu analogof net barcos sistema 🤣